آسانترین روش برای نصب دوربین مداربسته

۲- افزایش امنیت مکان های مختلف: یک یا دو شخص به عنوان نگهبان هرگز نمی تواند کل محیط را زیر نظر داشته باشد و از طرفی خطای انسانی همیشه دیده می شود به این ترتیب نیاز به دستگاهی است که موقعیت محیط را به طور دوربین مداربسته دقیق ضبط نماید. بدین ترتیب کاربر بدون حضور در محل از وضعیت ناحیه های مختلف مطلع می شود. این نوع از دزدگیر اماکن، به راحتی و بدون دردسر امنیت محل را برای شما تامین می کنند. بازار امروز دوربینهای مداربسته مناسبی را ارائه میدهد که افراد مختلفی که فاقد تخصص ویژهای هم در این زمینه هستند، بتوانند نصب دوربین های مداربسته را انجام دهند، اما آیا قبل از نصب دوربین باید محل نصب کارشناسی شود؟ این مزایا یعنی دوربین های مدار بسته باید اولویت سرمایه گذاری برای هر شرکتی باشد. معمولا جانمایی دوربین بر اساس نیاز افراد تغییر می کند، چرا که افراد مختلف نیاز های حفاظتی متعددی دارند ما در این مقاله سعی می کنیم برخی از رایج ترین قسمت های یک ساختمان را که باید توسط سیستم مدار بسته استاندارد پوشش داده شود را برای شما توضیح بدهیم .

سنسور درب ورودی : به سنسور مگنت یا درب و پنجره معروف می باشند. از دیگر محصولات در زمینه ایجاد امنیت در ساختمان ها می توان به قفل دیجیتال و سنسور هوشمند درب اشاره نمود. سنسور دود و مونو اکسید کربن از سنسورهای ضروری برای اماکن مختلف است. سنسور دود و گاز مونو اکسید کربن چه کاربردی دارد؟ بهتر است برای سنسور های دزدگیر از سیم ۲ زوج فویل دار ۰٫۶ استفاده شود که هم ولتاژ را به خوبی ارسال می کند هم جلوی نویز احتمالی را می گیرد. کمی اضافه در نظر گرفتن کابل بهتر از کوتاه بودن آنهاست. در ابتدا توضیحی کوتاه در مورد دزدگیر اماکن و امکانات آن شرح داده ایم. زیرا این دوربینها دارای مزایا و امکانات فوقالعادهای هستند که در آنها را در برابر کمبودهای دوربینهای سیمی بسیار مفید میکند. این سیستم ها از قسمت های مختلف تشکیل شده که کیفیت هر یک از این قطعات می تواند بر ایمنی کلی سیستم تاثیر بگذارد.

در سیستم هایی هم که توسط باتری تأمین نیرو می شوند؛ باید باتری مورد نظر تعویض و یا شارژ گردد. تأمین نیروی مورد نیاز دزدگیر از کجاست؟ برق مورد نیاز دزدگیر اماکن یا مستقیماً توسط برق محل مورد نظر و یا توسط باتری تامین می شود. چند نوع بلندگو یا اسپیکر دزدگیر اماکن وجود دارد ؟ امکان پخش همزمان تصویر دوربین مدابسته از چند دستگاه چگونه است؟ معمولا از دوربین های آنالوگ برای کارخانه ها استفاده نمی شود . اما به طور تقریبی قیمتنصب دوربین مدار بسته هایک ویژن به متراژ کابل کشی دوربین، نصب و راه اندازی DVR یا NVR بسته به نوع دوربین آنالوگ یا تحتشبکه و همچنین ارتفاع نصب دوربین مدار بسته بستگی دارد.اما به طور کلی موارد زیر بیشتری تاثیر را بر قیمت دوربین مداربسته می گذارند.

به کار می برند و با توجه به حساسیتی که مکان مورد نظر دارد نوع خاصی از دوربین ها مورد استفاده قرار می گیرد. نظارت تصویری می تواند روند تولید کلی را نیز کنترل کند و فناوری های اضافی مانند تصویربرداری حرارتی می توانند موارد احتمالی مانند گرم شدن بیش از حد ماشین ها را برجسته کنند تا قبل از خرابی اقدامات پیشگیرانه انجام شود. به طور کلی به سیستم و یا تجهیزاتی که از سرقت و یا ورود غیر مجاز به ساختمان ها جلوگیری می کند، دزدگیر گفته می شود. برای سهولت استفاده، در زمان هایی که می خواهیم به سرعت دزدگیر را فعال یا غیر فعال کنیم؛ می توان از ریموت استفاده کرد. شرکت Hikvision به عنوان بهترین برند تولید کننده سیستم های نظارت تصویری جهان، در سال 2001 توسط شرکت Zhejiang HIK Information Technology با سهم 51 درصدی و Gong Hongjia با سهم 41 درصدی در هانگزو چین بنیانگذاری شده و شروع به کار کرد. فروشگاه دوربین مداربسته آریا به عنوان تولید کننده دوربین مدار بسته INFINITY به عنوان مرجع آموزش دوربین مدار بسته در ایران، با ارائه انواع خدمت در حوزه دوربین مداربسته برای شما بهترین خدمات نصب دوربین مدار بسته را با کمترین هزینه نصب دوربین مدار بسته به ارمغان خواهد آورد.

  دانش‌آموزان ایرانی در المپیاد جهانی نجوم، سوم شدند
در صورتی که تبلیغات صحیح انجام دهید و به خوبی در تخصص خود شناخته شوید، درآمد خوبی در این زمینه خواهید داشت. به گفته خود این شرکت، هدف اصلی آن ها جلب رضایت مشتریان است. علت تولید تلفن کننده سیم کارتی این بود که برخی از سارقان با قطع کردن خط تلفن از برقراری تماس جلوگیری می کردند. به همین دلیل با استفاده از باتری، دزدگیر می تواند پس از قطع شدن برق به کار خود ادامه دهد و پس از وصل شدن برق شهر دوباره شارژ خواهد شد. برای پخش شدن صدای آژیر در محیط، بلندگو و آژیر طراحی شده است که صدای بلندگو بسیار بلند و واضح است و در صورت استفاده از آن صدای آژیر در منزل، محل کار و … در دنیای دیجیتال هیچ کاری غیر ممکن نیست ولی دزدگیر اماکن فعلا تنها وسیله هشدار است که دارای ضریب امنیت بسیار بالایی دارد و غیر فعال کردن ان کار بسیار پردردسری میباشد. سنسورهای تعبیه شده در این دزدگیرهای با تشخیص خطر ساکنین را از آن مطلع ساخته و بسته به نوع دزدگیر و تنطیمات آن از آژیر و یا پیامک برای هشدار استفاده می نماید. این دوربین مخفی از سیم های سوکت تغذیه می کند و می تواند صدا و تصویر را با استفاده از حافظه درج شده در آن ضبط کند.

هر کدام از این نوع دزدگیر ها، مزایا و معایب خاص خود را دارند. انواع متنوعی از دوربین های مدار بسته در بازار موجود است که هر کدام دارای ابعاد و شکل های متفاوتی می باشند. با عمل کردن هر کدام از سنسور های دزدگیر و یا هر گونه تحریک، از طریق پیامک یا تماس به مخاطب اطلاع رسانی خواهد شد. از سنسور های با سیم استفاده کنیم یا بیسیم ؟ از این سنسور بر روی شیشه درب بالکن یا پنجره و یا نزدیک دستگیره درب ورودی استفاده می شود تا با وارد کردن ضربه برای شکستن شیشه و با تخریب قفل درب ورودی دزدگیر اماکن فعال شده و آلارم بزند. این قراردادهای بلندمدت معمولا به مدت ۳ سال هستند. دوربین های اسپید دام معمولا در ارتفاع بالایی متناسب با زاویه دید مورد نظر نصب می شوند و محیط های سر بسته با وسعت کوچک، مناسب نصب این دوربین ها نیستند و در این محیط ها بهتر است که از دوربین های معمولی بولت و دام با قابلیت لنز موتورایز (Motorized) استفاده کرد تا در صورت نیاز بتوان بر روی سوژه زوم کرد و بر مبنای فاصله دوربین تا نقطه و یا سوژه مورد نظر و فاصله کانونی، عملیات بزرگنمایی و زوم انجام شود.

  ژاپن بدنبال بازنگری در دستورالعمل‌های دفاعی با آمریکا
در هنگام فعال بودن دستگاه اگر برق شهر به طور پیوسته بیش از 5/4ساعت قطع شود، دستگاه آلارم خواهد داد. در صورت نبودن باتری با قطع شدن برق شهری دزدگیر از کار خواهد افتاد و سارقان از این قضیه استفاده خواهند کرد. البته هیچوقت از مشورت با شرکت نصب دوربین های مدار بسته ضرر نخواهید کرد! بسیاری از رایج ترین سیستم های دوربین مدار بسته امروزی، Cat5E حالت استاندارد دارد. شما می توانید با چک کردن دوربین مدار بسته خود، متوجه حضور افراد مختلف در منزل خود شوید. این دوربین ها می توانند تصاویر رنگی را در شرایط بسیار کم نور ضبط کنند. بنابراین مسئله حفاظت از دارایی های صنعتی در کارخانه ها بزرگترین چالش ذهنی برای صاحبان و مدیران این واحدهای تولیدی است. تامین تغذیه چشمی توسط ترمینال AUX انجام می شود كه این تغذیه، یك تغذیه 12Vdc می باشد كه توسط دستگاه مركزی تامین می شود بنابراین توسط دو رشته سیم آن را به ترمینال مربوطه در دستگاه مركزی متصل می نماییم.

نرم افزار های دارای لایسنس دارای ویژگی های متعدد و هوشمندی هستند که جهت اجرای پروژه های حرفه ای دوربین مداربسته به آن نیاز پیدا خواهید کرد . این سنسور با تشخیص حرکت فعال شده و آلارم دزدگیر را فعال خواهد کرد. این نرم افزار مدیریت فیلم (VMS) منابع ویدئویی را ثبت ، ذخیره و تجزیه و تحلیل می کند. شما بهراحتی میتوانید درخواست خود برای نصب سیستمهای مداربسته در فضاهای مسکونی را در «خدمت از ما» ثبت کنید؛ با مشاهده قیمتهای پیشنهادی دید بهتری از هزینه نصب دوربین مدار بسته مخفی در منزل و بهطور کلی قیمت نصب دوربین مدار بسته در منزل به دست بیاورید؛ و با بررسی سوابق متخصصان، بهترین نصاب دوربین مدار بسته در تهران و سایر شهرها را انتخاب کنید.

دوربین های مداربسته هایک ویژن با دو دسته بندی کلی دوربین های مداربسته شبکه ( Hikvision Network Camera ) و دوربین های مداربسته توربو (Turbo HD HDtvi ) طراحی شده اند. به این معنی است شما هر دوربین مداربسته ای را انتخاب و خریداری کنید یکی از این دو دسته است. از معایب دزدگیرهایی که با برق مستقیم کار می کنند؛ این است که هزینه سیم و سیم کشی نیز به هزینه سیستم افزوده می شود. پدال اعلام سرقت: به منظور فعال کردن مستقیم هشدار دزدگیر از آن استفاده می شود. یک سیگنال به صفحه کنترل منتقل و زنگ هشدار فعال می شود.

بر اساسی، تقریباً ویژگی های دزدگیر فایروال F9 با دزدگیر فایروال F10 یکسان است. قابلیت زون بندی و منطقه بندی سنسور ها و چشمی های دزدگیر از دیگر خصوصیات دزدگیر اماکن می باشد. وظیفه این سنسور تشخیص دود موجود در محیط و فعال کردن آلارم دزدگیر است. برابری تصویر دوربین با تصویر ضبط شده: یکی از ویزگیهای مهم در نصب سیستمهای نظارتی این است که برخی از دوربینهای مدار بسته کیفیت مناسبی را در تصویر اولیه در اختیار شما میگذارند اما تصاویر ضبط شده در دوربین بر خلاف تصاویر دوربین از کیفیت لازم برخوردار نیستند. این فراخوانی کمک برای افراد اجتماع می تواند به عنوان یکی از مزایای عمده سیستم های نظارتی تلقی شود. یکی دیگر از عواملی که در خصوص نصب دوربین مدار بسته مطرح می شود این است که دوربین ها تا چه میزان فضا را تحت پوشش قرار می دهند. برای نصب کاور و پایه دوربین مدار بسته، ابتدا بر روی محل مورد نظر سوراخ ایجاد کنید. با گذشت زمان تلفن کننده در اکثر محصولات با دزدگیر ادغام شده و به صورت یک پنل بر روی درب دزدگیر نصب شد و در دو نوع سیم کارتی و خط ثابت تولید شدند.

  دیوان عدالت اداری: همه دانشگاه‌ها موظف به اجرای مواد قانونی حق اشعه هستند
2. کابل کشی و نصب تجهیزات کابل کشی در سه نوع مداربسته آنالوگ (HD)، تحت شبکه (IP) و بی سیم خواهد بود. هزینه نصب دوربین مدار بسته به تعداد دوربین ها و نوع سیم کشی ساختمان شما بستگی دارد. با استفاده از نور LED یا چراغ قوه در شب میتوان دوربین مدار بسته را از کار انداخت. تا بتوان تصاویر آنها را روی یک نمایشگر و یا حتی تلفن همراه هوشمند خود دریافت و ذخیره کرد. در این سیستم ها ایجاد آلارم می تواند با صدای بلند و آژیر همگانی باشد و یا به صورت خصوصی به تلفن همراه صاحب خانه پیام ارسال شود.

اگر در هنگام سرقت بلندگو قطع شود فقط صدای بلندگو قطع می شود چه بسا در تمام سیستم های دزدگیر اماکن از یک بلندگو داخلی نیز استفاده می شود و باز با این حال هنگام قطع بلندگو سیستم حفاظت از بلندگو فعال شده و با شماره هایی که در دزدگیر اماکن ثبت شده تماس گرفته و وضعیت بلندگو را به آنها گزارش می دهد. از معایب این نوع از سیستم های امنیتی این است که ممکن است آنتن دهی شبکه تلفن همراه در منطقه و محل مورد نظر ضعیف باشد و یا گاهی با اختلال مواجه شود. آرینا، مجموعه ای متخصص با بهره گیری از نیروهای مجرب و کارآزموده آماده خدمات رسانی به شما خریداران محترم در زمینه فروش دزدگیر اماکن در رامسر به همراه نصب و راه اندازی می باشد. سنسور دود نیز یکی دیگر از سنسورهای مورد استفاده همراه با دزدگیر اماکن است. از مهم ترین سنسورهای نصب شده بر روی دزدگیرها می توان به سنسور تشخصی حرکت اشاره نمود. این دو تیغه یکی بر روی چارچوب درب و دیگری بر روی درب نصب می شود تا به محض باز شدن درب دزدگیر اماکن فعال شود. این مدل دزدگیر گپ مانند دزدگیر F7 فایروال دارای تلفن کننده خط شهری می باشد.