ابلاغ شهریه مدارس غیردولتی فروردین ۱۴۰۳

 

رئیس سازمان مدارس و مراکزغیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش افزود: شهریه فوق برنامه در مدارس غیردولتی نه اجباری است نه اختیاری و به تناسب شرایط درباره آن تصمیم گیری می شود.

محمودزاده ضمن تشریح آیین‌نامه استقرار مدارس غیردولتی گفت: در پی اجرای رویداد زبان خارجی هم هستیم با این رویکرد که محتوای کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی متناسب با فرهنگ خودمان باشد.

رئیس سازمان مدارس و مراکزغیردولتی و توسعه مشارکت های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت: توانمندسازی و ارتقای صلاحیت‌های حرفه‌ای نیروی انسانی بسیار اهمیت دارد، در همین مسیر ۳۶۰ ساعت پودمان برگزار می شود، نیروهای مدارس غیردولتی هم مثل سایر نیروها باید حتما گزینش شوند و رشته متناسب داشته باشند.

منبع: https://www.iribnews.ir/fa/news/4175863/%D8%A7%D8%A8%D9%84%D8%A7%D8%BA-%D8%B4%D9%87%D8%B1%DB%8C%D9%87-%D9%85%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%B3-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D8%AF%D9%88%D9%84%D8%AA%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D9%86-%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B3

** ابلاغ شهریه مدارس غیردولتی فروردین ۱۴۰۳به گزارش خبرگزاري صداوسيما؛ احمد محمودزاده افزود: در سال جاری برای اولین بار خرداد ماه شهریه مدارس غیردولتی ابلاغ شد و برای سال آینده در تلاشیم تا فروردین ۱۴۰۳ شهریه ها تعیین و ابلاغ شود.

وی گفت: برای اینکه معلمان مدارس غیردولتی از حقوق قانون کار و بیمه کامل بهره مند شوند بایستی آموزگاران در مدارس ابتدایی ۳۱ ساعت و دبیران در مدارس متوسطه ۳۵ ساعت کار کنند تا با توجه به اینکه سامانه کارکنان آموزش و پرورش به سامانه تامین اجتماعی متصل است این مهم محقق شود.

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی وزارت آموزش و پرورش در گردهمایی مدیران کل آموزش و پرورش استان‌های کشور گفت: شهریه مدارس غیردولتی فروردین ۱۴۰۳ ابلاغ می‌شود.

وی اظهار داشت: در خصوص شهریه مدارس غیردولتی باید شهریه‌های پایین ترمیم، شهریه‌های بالا کنترل و شهریه‌های متوسط متوازن شود، در حوزه نظارت بر مدارس غیردولتی هم تاکید مقام معظم رهبری است که “مدارس غیردولتی را نباید فارغ از نظارت دانست” در همین راستا و در پی نظارت‌های دقیق ۸۸۶ مرکز غیردولتی غیرمجاز پلمپ شده است.

  تمدید مهلت ثبت‌نام آزمون دستیاری فوق تخصصی