اتاق فرارهای شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape

در این نوع، در برخی از نقاط اتاق یا اتاق ها اشکالی را میبینید که تا حدودی شبی به هم هستند اما هر کدام در جهتی قرار دارند و شاید این جهت ها برای باز کردن قفل های جهتی به کار گرفته شوند. اتاق فراری که امروزه در همه جای دنیا هست، یا یک اتاق است یا راهرویی با چندین اتاق در خانه ای بزرگ البته استثناء هایی هم هست مانند اسکیپ روم های ترسناکی که در داخل جنگل قرار دارند. اتاق فرار ها معمولاً بین 60 تا 120 دقیقه هستند و در این مدت شرکت کنندگان باید به هدف نهایی برسند حال میخواهد حل یک معما باشد یا پیدا کردن قاتل یک داستان. هیچ اسکیپ رومی به صورت یک نفره نیست و همیشه تیم ها باید بین 4 تا 12 نفر بسته به نوع اتاق فرار باشند. همچنین شرکت کنندگان باید بین رده سنی 14 تا 60 سال باشند و این عدد نیز با توجه به نوع اسکیپ روم متغیر خواهد بود مثلاً برای برخی از اتاق فرار های ترسناک، زده سنی بالای 18 سال گاه 20 سال است. اگر پاسخ را درست وارد کنید، قفل به‌طور اتوماتیک برای شما باز خواهد شد.

  • قفل‌ها انواع مختلفی دارند و معمولا با باز کردن یکی از آن‌ها اطلاعات بیشتری به دست می‌آورید که در ادامه بازی به درد شما خواهد خورد.
  • حتی گاهی اوقات شما در جایی هستید که ناگهان صدای نفس نفس ترسناکی را می شنوید و این کار برعهده اکتورهای اتاق فرار می باشد.
  • بله، اتاق فرارهای مجموعه‌های مختلف بسته به ژانر و سبکشان، محدودیت سنی اسکیپ روم اقتباسی دارند.
  • اتاق فرار آرماگدون از بازی‌های جدید و ویژه اسکیپ روم با سبک ترسناک، هیجان‌انگیز و «سروایوال» و درجه سختی ۱۰۰ درصد است؛ پس اگر خود را یک حرفه‌ای می‌دانید و بیش از پنج بازی بازی کرده‌اید، به این اتاق فرار بیایید.
  • از محبوب ترین کد های تخفیفی که در تخفیفان ارائه می شود می توان به کد تخفیف دیجی کالا، کد تخفیف اسنپ فود، کد تخفیف فیلیمو و کد تخفیف نماوا اشاره کرد.
  برگزاری مرحله دوم المپیاد علمی دانشجویان علوم‌پزشکی در شهریور

به این علت به یک مکان در نزدیک آن پناه می برید و پس از آن با معماهای جذابی مواجه می شوید. در این بازی 60 دقیقه زمان برای انجام ماموریت خود دارید اما در صورتی که کمتر از 35 دقیقه این کار را انجام دهید، شانس برنده شدن PS4 برای شما فراهم می شود. ظرفیت افراد این بازی بین 3 تا 6 نفر است و هزینه ورودی آن 35 هزار تومان بوده که نسبت به سایر اتاق فرارها ارزان تر است. این اتاق فرار تهران در آدرس قیطریه شمالی، بهار شمالی، کوچه علیزاده پلاک 7 قرار گرفته است.

اتاق فرار مرداب

غرق شدن توی داستان تاریخی راه‌های متعددی برای اندیشیدن و پرداختن به مشکلاتی که جهان با آن مواجه بوده آموزش می‌ده. داستان‌های تاریخی به ریشه مشکلات می‌پردازن و افراد رو به درک مسائل اجتماعی می‌رسونه. از مسیری که برای رفتن به دفتر کار انتخاب می‌کنید تا دستور پخت‌هایی که برای پخت غذا استفاده می‌شه و یا تصمیم‌هایی که توی زندگی می‌گیرید، همش بر اساس تاریخه. ما در حال ساختن بر روی گذشته خودمون هستیم در حالیکه به طور همزمان سعی می‌کنیم هر کاری رو که انجام می‌دیم، بهتر کنیم.

معماهای اتاق فرار ها

با کلیک روی نماد های بالای همین صفحه می توانید سابقه سرویس دهی و خدمات سامانه کیش تخفیف را مشاهده نمایید. در اتاق فرار شما در یک بازی به ظاهر ساده اما در واقعیت پیچیده وارد می شوید. مجموعه دالون به‌عنوان یکی از زیر مجموعه‌های گروه سرگرمی آفلاین در سال ۱۳۹۵ تاسیس و راه‌اندازی شد. مدت زمان تمام بازی‌های این مجموعه، یک ساعت است و شما باید با تیم‌های چهار تا ۶ نفره وارد آن‌ها شوید. اتاق فرار آرماگدون از بازی‌های جدید و ویژه اسکیپ روم با سبک ترسناک، هیجان‌انگیز و «سروایوال» و درجه سختی ۱۰۰ درصد است؛ پس اگر خود را یک حرفه‌ای می‌دانید و بیش از پنج بازی بازی کرده‌اید، به این اتاق فرار بیایید. اتاق فرار آرماگدون با ژانر آخرالزمانی، پیچیده‌ترین، شگفت‌انگیز‌ترین و بزرگ‌ترین محصول اسکیپ روم است؛ جایی که شما یک بازی کامپیوتری را در واقعیت تجربه خواهید کرد.

  پلنیوم باکس خرید آسان اینترنتی و تلفنی پلنیوم باکس با تضمین کیفیت از کالا کیوسک

تاریخی بایگانی قیمت و رزرو آنلاین اتاق فرار و اسکیپ روم اسکیپ جو-آل اسکیپ

در اتاق فرار های ترسناک جنی و روحی چون روح و جن با انسان ها تماسی ندارند، با شرکت کنندگان نیز به همین صورت خواهد بود. از طرفی، نه تنها اکتورها با شرکت کنندگان تماسی برقرار نمی کنند بلکه در صورتیکه شرکت کنندگان به اکتور ها دست بزنند، بازی را می بازند. عمده ترسی که در اتاق فرار های ترسناک جنی و روحی هست، دیداری و شنیداری است مانند صدای موسیقی ترسناک، دیدن عبور کردن یک روح از مقابل چشمان یا صدای جیغ جن ها. در هر صورت رفته رفته بازی اتاق فرار در ایران نیز محبوبیت زیادی پیدا کرد و بعد از مدت کوتاهی اتاق فرارهای مختلفی طراحی گشت.

اتاق فرارهای شهر تهران اولین و بزرگترین مجموعه اتاق فرار در ایران | allescape