اختتامیه جشنواره مهارتی در اصفهان برگزار می‌شود

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اصفهان، هدف از برگزاری این جشنواره را استعدادیابی افرادی که در حوزه‌های مختلف مشغول به کار هستند، مطرح کرد و ادامه داد: ما می‌خواهیم این استعدادها را در دانشگاه علمی کاربردی بورس و آن‌ها را جذب کنیم. به بیان دیگر، هدف ما این است که در پیشبرد علم و دانش در جهت تحقق اهداف این افراد مستعد و نیز دستیابی به اهداف مجموعه بهره ببریم. در این راستا، در هر رشته‌ای نفرات اول می‌توانند در دانشگاه علمی کاربردی مرکز جامعه اسلامی کارگران به‌صورت رایگان تحصیل کنند.

وی با اشاره به سه رویداد برگزار شده، خاطرنشان کرد: این رویدادها شامل جشنواره مهارتی طراحی دوخت و پوشاک، جشنواره مهارتی طراحی وبسایت فروش و نیز جشنواره مهارتی هنرهای تجسمی است. موضوع طراحی دوخت و پوشاک مربوط به طراحی لباس‌های قدیمی است. در طراحی وب‌سایت، کلیه هنرجوهایی که در حوزه فناوری و رشته کامپیوتر تحصیل کرده‌اند در این حوزه شرکت کردند و هنرهای تجسمی شامل رشته‌های گرافیک، عکاسی، نقاشی و نگارگری، پویانمایی، فوتوگرافیک، تزهیب و تشعیر، فوتوگرافی و تولید کننده‌های چند رسانه‌ای بوده است.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اصفهان ادامه داد: تقریباً در ۲۲ رشته آموزش و پرورش، این المپیاد برگزار شده است. از مهرماه گذشته، طرح و برنامه‌ریزی این سه جشنواره آغاز شد و آثار شرکت کنندگان در قالب این سه طرح در اردیبهشت‌ماه جمع‌آوری شد و در دانشگاه علمی کاربردی مرکز جامعه اسلامی با همکاری داورانی از آموزش و پرورش و اساتید دانشگاه، ۲۰۰۰ اثر به دبیرخانه جشنواره ارسال شد. سپس داوران در هشت حوزه، آثار را داوری کردند و در هر بخش، ۵ نفر برتر مشخص شدند و در نهایت ۷۵ نفر به بخش نهایی راه پیدا کردند.

  کنفرانس بین‌المللی آموزش پزشکی در شهریور ماه برگزار می‌شود

تاتایی یادآور شد: دانش‌آموزان فنی و حرفه‌ای و کار و دانش استان اصفهان و نیز هنرآموزان، از جمله شرکت کنندگان این المپیاد مهارتی بودند.  

وی این هشت حوزه را حوزه‌های گرافیک، فوتوگرافیک، عکاسی، نقاشی، تذهیب و تشعیر، پویا نمایی، شبکه و نرم‌افزار، تصویرسازی دیجیتالی و خیاطی دوخت عنوان کرد.

ایسنا/اصفهان اختتامیه جشنواره مهارتی استان اصفهان با همکاری دانشگاه علمی کاربردی مرکز جامعه اسلامی کارگران و معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان در تاریخ ۳۰ خردادماه در اصفهان برگزار می‌شود.

گفتنی است که اختتامیه المپیاد مهارتی با همکاری اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و دانشگاه علمی کاربردی در دانشگاه علمی کاربردی مرکز جامعه اسلامی کارگران، در تاریخ ۳۰ خردادماه، ساعت ۰۹:۰۰ صبح در دانشگاه علمی کاربردی مرکز جامعه اسلامی کارگران واقع در خیابان بزرگمهر اصفهان برگزار و از نفرات برتر تقدیر می‌شود. همچنین نمایشگاهی از آثار برتر در مکان مجموعه به مدت چهار روز برگزار خواهد شد.  

عباس تاتایی، رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جامعه اسلامی کارگران اصفهان در گفت‌و گو با ایسنا، در رابطه با المپیاد مهارتی که در استان اصفهان برگزار شده است، اظهار کرد: در مهرماه گذشته، جشنواره مهارتی در حوزه استانی، توسط دانشگاه علمی کاربردی مرکز جامعه اسلامی کارگران با همکاری معاونت آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در سه رویداد برگزار شد.   

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402032918681/%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%87-%D8%AC%D8%B4%D9%86%D9%88%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA%DB%8C-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D8%B5%D9%81%D9%87%D8%A7%D9%86-%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%85%DB%8C-%D8%B4%D9%88%D8%AF