اعلام نتایج رویداد الف تا

به اطلاع می‌رساندکه همه شما راه یافتگان به مرحلۀ کشوری، نمونه‌ای از برترین معلمان، مدیران و مدارس کشور و برگزیدگان رویداد هستید و حضور شما در این رویداد به معنای موفقیتی بزرگ در عرصۀ تعلیم و تربیت است.

دبیرخانه رویداد الف‌تا بر اساس شاخص‌های خاص و داوری‌های صورت گرفته، نتایج رویداد الف‌تا را اعلام کرد.

دبیرخانه رویداد الف تا ضمن تقدیر از زحمات تمام شرکت کنندگان، بر اساس شاخص‌های خاص این رویداد و داوری‌های صورت گرفته، جمعی از مدیران، معلمان و فعالان حاضر در نمایشگاه را به عنوان الگو‌های مدرسه‌ای و تک ایده‌های برتر معلمی معرفی می‌نماید.

بر این اساس، اسامی رتبه‌های برتر مرحلۀ نهایی در بخش‌های عصر جدید یاددهی – یادگیری (روش‌های تدریس مقطع ابتدایی)، مدارس دولتی (مدارس برگزیدۀ تحول، هنرستان‌های برگزیدۀ تحول و مدارس شایستۀ تقدیر)، جشنواره سناریونویسی از هنرستان تا بازار، جوانه‌های ساخت ایران و تک ایده‌ها، تجارب و محصولات تربیتی اعلام گردید.
گفتنی است داوری مدارس غیردولتی تا پایان تابستان ادامه خواهد داشت و تجارب مدارس برتر غیردولتی به همراه مدارس و هنرستان‌های دولتی برگزیده و شایستۀ  قدر دانی  در قالب چند جلد کتاب منتشر خواهد شد.

برای دیدن نتایج رویداد الف‌تا کلیک کنید.

منبع: https://www.iribnews.ir/fa/news/3925077/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%84%D9%81-%D8%AA%D8%A7

اعلام نتایج رویداد الف تابه گزارش خبر گزاری صدا و سیما  و به نقل از  مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، دبیرخانه رویداد الف‌تا اعلام کرد؛ بدین وسیله از حضور پرشور و صمیمی همه شما معلمان عزیز و فعالان عرصۀ تعلیم وتربیت در رویداد بین المللی الف تا، تشکر و قدردانی می‌کنیم و خداوند منان را به سبب توفیق همراهی با شما در این صحنه بزرگ تربیتی شاکریم.

  اعلام زمان و محل برگزاری آزمون عملی و طراحی رشته‌های گروه آزمایشی هنر در کنکور ۱۴۰۲