اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس علمی کاربردی/پذیرش بیش از ۴۰۰۰ داوطلب

قائم مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی افزود: در سال گذشته جهت بکارگیری مدرسان، ابتدا نیازسنجی اولیه در مراکز آموزشی و واحدهای استانی انجام شد و ظرفیت نهایی اختصاص یافته، جهت تامین نیازهای موجود باتوجه به دوره‌های در حال اجرا و هم چنین رشته‌های جدید صورت گرفت تا تامین مدرس مورد نیاز مراکز آموزشی، طبق زمان بندی مناسب صورت پذیرد.

قائم مقام دانشگاه جامع علمی کاربردی از اعلام نتایج فراخوان جذب مدرس حق‌التدریس این دانشگاه خبر داد و گفت: برای بیش از ۴۰۰۰ داوطلب کد مدرسی صادر شده است.

وی افزود: دانشگاه جامع علمی کاربردی همه ساله براساس نیاز مراکز آموزشی به مدرسان در دروس مختلف، اعلام فراخوان کرده و از بین شرکت کنندگان و داوطلبان، مدرسان اصلح را انتخاب و پس از ارزیابی صلاحیت حرفه‌ای آنان ، نسبت به صدور کد صلاحیت حرفه‌ای مدرسی اقدام می‌کند.

کشتکار گفت: هیئت اجرایی معین استانی، متقاضیان واجد شرایط را برای رشته مورد نظر جهت مصاحبه علمی دعوت کرد و در این مرحله همزمان، استعلام صلاحیت عمومی متقاضیان نیز توسط دبیرخانه هیئت اجرایی جذب دانشگاه انجام شد، پس از انجام مصاحبه در کارگروه‌های بررسی صلاحیت علمی و اعلام رای توسط هیئت اجرایی معین استان، نتایج صلاحیت علمی به همراه نتایج صلاحیت عمومی جهت تصویب نهایی در اختیار هیئت اجرایی جذب دانشگاه قرار گرفت.

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402040402057/%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D9%86%D8%AA%D8%A7%DB%8C%D8%AC-%D9%81%D8%B1%D8%A7%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86-%D8%AC%D8%B0%D8%A8-%D9%85%D8%AF%D8%B1%D8%B3-%D8%B9%D9%84%D9%85%DB%8C-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%A8%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D8%B2-%DB%B4%DB%B0%DB%B0%DB%B0-%D8%AF%D8%A7%D9%88%D8%B7%D9%84%D8%A8قائم مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی تصریح کرد: در این فراخوان بیش از ۶۵ هزار نفر وارد سامانه ثبت نام شدند که از این تعداد، حدود ۱۸ هزار نفر ثبت‌نام قطعی کرده و در مجموع بالغ بر ۸۰۰۰ نفر برای مصاحبه و ارزیابی علمی به کارگروه‌های بررسی توانایی علمی دعوت شدند. از این تعداد حدود ۴۰۰۰ نفر واجد شرایط شناخته شده و کد مدرسی برایشان صادر شد.

  عناوین روزنامه‌های جهان؛ احتمال میانجیگری هند در جنگ اوکراین
کشتکار در خاتمه اظهار کرد: بزودی فراخوان جذب مدرس سال ۱۴۰۲ اعلام می‌شود و کسانی که در این فراخوان در اولویت قرار نگرفته‌اند در صورت علاقمندی می‌توانند در فراخوان آتی مجددا شرکت کنند.  

وی تاکید کرد:کد مدرسی افراد واجد شرایط پس از شرکت در دوره تربیت مدرس  با عنوان ” آشنایی با نظام علمی کاربردی” که از طریق مرکز امور مدرسان دانشگاه با همکاری واحدهای استانی برگزار می گردد، فعال می شود و می توانند با مراکز علمی کاربردی برای تدریس دروس نظری و عملی همکاری کنند.

وی تصریح کرد: حداقل سن متقاضیان برای شرکت در فراخوان ۲۸ سال و حداکثر سن ۶۵ سال بود و جذب مدرس بصورت بومی در واحدهای استانی صورت گرفت بطوری که پس از ثبت نام، تکمیل فرم‌ها و بارگزاری مستندات توسط متقاضی، اعتبارسنجی اطلاعات و مستندات متقاضیان در واحدهای استانی انجام شد و پرونده متقاضیان واجد شرایط در کارگروه‌های بررسی صلاحیت علمی مطابق با شاخص‌های ارزیابی بومی شده، امتیاز دهی شد. 

به گزارش ایسنا، دکتر اصغر کشتکار قائم مقام رئیس و معاون آموزشی دانشگاه علمی کاربردی با اعلام این خبر گفت: با اتمام بررسی پرونده متقاضیان تدریس آخرین فراخوان در هیئت‌های اجرایی معین استان‌ها، بررسی نتایج  و تایید نهایی هیئت اجرایی جذب دانشگاه، نتایج این فراخوان اعلام شد.