امروز آخرین مهلت پیش‌ثبت‌نام خوابگاه‌ها/آغاز کلاس‌های آموزشی از ۲۶ شهریور

دانشجویان دوره کارشناسی ۱۰ و۱۱ بهمن و دانشجویان دوره تحصیلات تکمیلی دانشگاه صنعتی امیرکبیر نیز ۷ و ۸ بهمن باید برای نیم‌سال دوم تحصیلی ثبت‌نام کنند و تاریخ‌های ۱۷، ۲۴ و ۲۵ بهمن نیز برای حذف اضطراری دانشجویان تعیین شده است.

بر اساس تقویم آموزشی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای سال تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ مقطع تحصیلی کارشناسی و تحصیلات تکمیلی(کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری)، انتخاب واحد دانشجویان کارشناسی این دانشگاه از ۱۸ و ۱۹ شهریورماه و دانشجویان تحصیلات تکمیلی نیز از ۲۱ و ۲۲ شهریور ماه آغاز می‌شود.

تاریخ‌های ۲۸ و ۲۹ آذر ماه و سوم دی ماه زمان حذف اضطراری دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر اعلام شده است و کلاس‌های آموزشی دانشجویان نیز ۱۳ دی ماه پایان می‌یابد و امتحانات پایان ترم دانشجویان از ۱۶ دی آغاز می‌شود و تا ۲۷ این ماه ادامه دارد.

در نهایت ۱۶ خرداد سال ۱۴۰۳ نیز کلاس‌های آموزشی دانشجویان دانشگاه صنعتی امیرکبیر پایان می‌یابد و امتحانات دانشجویان این دانشگاه نیز از ۱۹ خرداد ماه ۱۴۰۳ شروع می‌شود و تا ۳۰ خردادماه ۱۴۰۳ ادامه دارد.

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402052414918/%D8%A7%D9%85%D8%B1%D9%88%D8%B2-%D8%A2%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D9%86-%D9%85%D9%87%D9%84%D8%AA-%D9%BE%DB%8C%D8%B4-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%A8%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D9%87%D8%A7-%D8%A2%D8%BA%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D9%84%D8%A7%D8%B3-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4%DB%8C

با توجه به اتمام سنوات دانشجویان کارشناسی ورودی ۹۷ و ماقبل، کارشناسی ارشد ورودی ۹۹ و ماقبل، دکترای ورودی ۹۵ و ماقبل دانشجویان دانشگاه امیرکبیر، این دانشجویان اجازه ثبت‌نام ترم مهر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ را نخواهند داشت و باید نسبت به تخلیه خوابگاه تا تاریخ ۱۵ شهریور اقدام کنند.

درصورت وجود ظرفیت، اسکان دانشجویان حومه تهران و البرز بعد از اسکان تمام دانشجویان غیربومی، از تاریخ ۹ مهر ماه انجام خواهد گرفت و امکان پذیرش دانشجویان غیرمشمول (دانشجوی اتمام سنوات، فارغ‌التحصیل، پروژه‌ای، پژوهشی و …) در خوابگاه‌های دانشگاه امیرکبیر وجود ندارد.

  آغاز سفارش کتابهای درسی پایه‌های اول ابتدایی، هفتم و دهم متوسطه

طبق اعلام دانشگاه امیرکبیر، پیامک ارسالی از صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم صرفا جهت پرداخت هزینه خوابگاه است و پیش‌ثبت‌نام ترم مهر خوابگاه فقط از طریق سامانه سماد مورد قبول است. درصورت عدم پرداخت هزینه ترم بهمن ۱۴۰۲-۱۴۰۱، ثبت‌نام دانشجویان برای ترم مهر ۱۴۰۲ تایید نخواهد شد.

کلاس‌های آموزشی دانشجویان تمامی دوره‌های آموزشی(کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری) دانشگاه صنعتی امیرکبیر از ۲۶ شهریور ماه آغاز خواهد شد و دانشجویان از هفته دوم و سوم تحصیلی یعنی در تاریخ‌های ۴، ۸ و ۹ مهر ماه می‌توانند نسبت به حذف و اضافه واحدهای انتخابی خود اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، مهلت پیش‌ثبت‌نام خوابگاه ترم مهر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ دانشجویان دانشگاه امیرکبیر امروز ۲۴ مرداد ماه پایان می‌یابد. متقاضیان اسکان در خوابگاه‌های این دانشگاه باید در سامانه سماد  درخواست خود را ثبت کنند، چرا که عدم پیش‌ثبت‌نام به منزله انصراف از خوابگاه عنوان شده است.

مهلت پیش‌ثبت‌نام خوابگاه ترم مهر ۱۴۰۳-۱۴۰۲ دانشجویان دانشگاه امیرکبیر امروز سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه پایان می‌یابد.