انواع شیشه ساختمان قیمت شیشه ساختمان تولید شیشه های داخلی و صنعتی

امکان به کارگیری آجرهای شیشه‌ای در تمام یا بخش‌هایی از نمای ساختمان. افزایش فضای مفید داخلی به واسطه ضخامت دیواره 8 سانتیمتری در مقایسه با دیوارهای آجری سنتی که حداقل 15 سانتیمتر است. استفاده از شیشه‌های اسپندرال بهترین شیوه برای پوشش مناطق کور ساختمان است.

انواع شیشه

البته اگر از شیشه مات در این رابطه استفاده کنید، می توانید حریم شخصی قابل توجهی را نیز برای خودتان فراهم کنید. شیشه به دلیل شفافیت و عبور نور از خودش در فضاهای مسکونی کاربرد بالایی دارد. توجه داشته باشید در فضاهای کوچک و شلوغ، استفاده بیش از حد از شیشه‌های شفاف (به دلیل نشان دادن شلوغی)، گزینه مناسبی نیستند.

| روش های تهیه محصول | درباره ما | تماس با ما

شیشه های ساختمانی دارای ویژگی ها و قابلیت های مختلفی می باشند که به عنوان مثال میتوان به معماری و طراحی آن اشاره کرد. شیشه های هوشمند به نوعی از شیشه گفته می‌شوند که با استفاده از جریان برق شیشه مات یا روشن‌ شده و در واقع میزان جذب نور در شیشه های هوشمند را می‌توان به‌ صورت دستی و تنها با فشردن یک کلید تغییر داد. که علاوه بر خاصیت های شیشه لمینت، با طلق PDLC موجود بین دوشیشه امکان مات و یا شفاف شدن در کسری از ثانیه با استفاده از جریان برق را دارا هستند. این نوع از شیشه ها قبل از سکوریت و لمینت شدن باید به صورت دقیق برش داده و سوراخکاری شوند زیرا این امکان در شیشه های سکوریت وجود ندارد. شیشه های کلیر بعد از سکوریت شدن عمدتا در کاربردهای معماری شیک و مدرن مورد استفاده قرار می گیرد.

  رشد تولید ناخالص داخلی کره جنوبی به کمتر از ۲ درصد می‌رسد

انواع شیشه ساختمان قیمت شیشه ساختمان تولید شیشه های داخلی و صنعتی

پارتیشن ها برای جدا سازی فضا های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و دارای مدل ها و جنس های گوناگونی می باشن… سنگ زدن شیشه در کارخانه‌ها و کارگاه‌ها به وسیله دستگاه‌های سنگ سمباده الماسه انجام می‌شود. درز بین قاب و شیشه باید 2 تا 3 میلیمتر بوده و قبل از کارگذاردن شیشه باید رنگ آستر قاب خشک شده باشد. به شیشه معمولی حاصل می‌شود و در دستگاه‌های طیف‌نمایی و طیف‌نگاری IR مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع محصول از دو لایه شیشه و یک لایه طلق یا رزین تشکیل شده است.

از شیشه سکوریت عمدتا برای ساخت پنجره های بزرگ در ساختمان های بلند، پارتیشن شیشه ای، شیشه برای محفظه خودپرداز و… این شیشه ها در هنگام ساخت، تحت حرارت بالایی قرار می گیرند و به همین دلیل استحکام زیادی در برابر گرما دارند. امروزه با پیشرفت فناوری در فرآیندهای تولید شیشه، طیف گسترده ای از محصولات شیشه ای برای پروژه های ساختمانی در دسترس هستند. اما هنگام انتخاب شیشه لازم است که نیازمندی ها به نحوی دقیق مشخص شوند و نیز از جنبه زیبایی شناسی، شیشه های مناسب با هر بخش از فضای ساختمان انتخاب شوند. برای شیشه های ایمنی یا شیشه سکوریت باید از ابزار آلاتی مانند استاپ، بست کمری، بست اتصال به دیوار.

انواع شیشه مات

برای آن که مقاومت شیشه را در مقابل آب و هوا ثابت کنیم باید اکسیدهای دو ظرفیتی باریم، سرب، کلسیم، منیزیم و روی به مخلوط اضافه کنیم که به این عناصر ثابت کننده می گویند. جهت دریافت اطلاعات بیشتر به صفحه نمای شیشه ای مراجعه نمایید. سکوریت کردن شیشه فرآیندی می باشد که در آن شیشه در کوره هایی با دمای بالای 700 درجه سانتی گراد به صورت یکنواخت حرارت می بیند. شیشه گرم شده به وسیله دمیدن هوای سرد به هر دو سطح شیشه سریعا سرد می گردد.

  انحلال دانشگاه پیام نور منتفی است/آغاز ثبت نام بدون کنکور
در نتیجه بهتر است از انواع شیشه‌ های مات در این فضاها استفاده کنید. شیشه های دوجداره از دو لایه ساده و گاهی رنگی که موازات یکدیگر قرار گرفته اند و لبه ها یا درز های آن ها هوابندی شده ساخته شده اند.امروزه این نوع شیشه ها در بسیاری از خانه ها استفاده می شود. زیرا کاربرد این نوع شیشه ها عایق گرما، سرما و صداست در بسیاری از ساختمان ها مانند فرودگاه ها، هتل ها و بیمارستان ها به کار می رود. پایین بودن ضریب انتقال حرارت در شیشه های دو جداره استاندارد میزان انتقال گرما و سرما را کاهش داده و باعث صرفه جویی در مصرف انرژی می شوند. این محصولات را با هر کاربردی در هر جایی شیشه ساختمانی می نامند.

  • می توانند نقش بسزایی در طراحی های نوین https://zymaco.net/ ساختمانی داشته باشند.
  • شیشه مات هر نوع شیشه‌ای است که اجازه ورود نور را می‌دهد، اما به راحتی نمی‌توان سمت دیگر شیشه را مشاهده کرد.
  • امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکانات روزافزون دیگر امکان استفاده از شیشه به عنوان یک المان سازه ای وجود دارد.
  • برای آن که مقاومت شیشه را در مقابل آب و هوا ثابت کنیم باید اکسیدهای دو ظرفیتی باریم، سرب، کلسیم، منیزیم و روی به مخلوط اضافه کنیم که به این عناصر ثابت کننده می گویند.
  • محاسبه وزن شیشه به صورت دقیق کار ساده ای نیست اما به صورت تقریبی می توان با توجه به ابعاد شیشه، نوع و ضخامت آن، وزن تقریبی آن را محاسبه کرد.