بیانیه انتخاباتی وزارت آموزش و پرورش

‏روز یازدهم اسفند، اولیا دلسوز و آگاه و دانش آموزان رای اولی پرشور و فهیم، دوشادوش معلمان فرهیخته ایران عزیز  دعوت مقام معظم رهبری را اجابت خواهند کرد و برای ایرانی مقتدر و پیشرفته، امنیتی پایدار و آینده فرزندان خود حماسه‌ای دیگر خواهند آفرید و بار دیگر دشمنان ایران عزیز را ناکام و ناامید خواهند ساخت .

منبع: https://www.iribnews.ir/fa/news/4168482/%D8%A8%DB%8C%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%87-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA%DB%8C-%D9%88%D8%B2%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-%D9%88-%D9%BE%D8%B1%D9%88%D8%B1%D8%B4

تحقق کامل این اهداف متعالی  پشتوانه ای قوی، همتی بلند و اراده‌ای استوار می طلبد. وجود مجلسی قوی از مهم‌ترین پشتوانه‌های این گام بزرگ، محسوب می شود، چرا که اجرای کامل سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، در گرو تصویب قوانینی کارآمد و تحول‌آفرین است.

مجلس قوی زمانی شکل خواهد گرفت که مردم از امتیاز خود برای تعیین سرنوشت کشور استفاده کنند و انتخاباتی پرشور و قدرتمند را پدید آورند. بر این اساس وزارت آموزش و پرورش به عنوان دستگاه امین مردم، از تمامی هم‌وطنان عزیز دعوت می‌کند برای ایرانی مقتدر و پیشرفته، امنیتی پایدار و مدارسی قوی، روز ۱۱ اسفند، باحضوری پرشور و با نشاط،  صندوقهای اخذ رای را در مقابل چشم جهانیان به صحنه اقتدار ایران عزیز تبدیل کنند. 

وزارت آموزش و پرورش به مناسبت انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای صادر کرد.

نظام تعلیم و تربیت کشور به عنوان نهادی اجتماعی و فرهنگی در آستانه تحولاتی بزرگ قرار دارد. این تحولات که با هدایت و تاکید رهبر حکیم و فرزانه انقلاب بر اجرایی‌سازی سند تحول بنیادین آموزش و پرورش از ابتدای دولت مردمی سیزدهم آغاز گردیده، نویدبخش تغییراتی مثبت و عمیق در موضوعاتی مهم همچون عدالت آموزشی، شان و منزلت معلمان عزیز، ارتقاء سطح علمی کشور، اهتمام به امر تربیت و بازگشت به مدرسه است. 

  برگزاری آزمون پذیرش دانشجوی پزشکی از مقطع کارشناسی در هفته جاری

* بیانیه انتخاباتي وزارت آموزش و پرورش

به گزارش خبرگزاري صداوسيما؛ وزارت آموزش و پرورش در بیانیه خود، از تمامی هم‌وطنان عزیز دعوت می‌کند برای ایرانی مقتدر و پیشرفته، امنیتی پایدار و مدارسی قوی، روز ۱۱ اسفند، باحضوری پرشور و با نشاط، صندوق ای اخذ رای را در مقابل چشم جهانیان به صحنه اقتدار ایران عزیز تبدیل کنند.
 متن بیانیه به شرح زیر است: