توزیع کارت شرکت در آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی از فردا

کارت‌های شرکت در آزمون متقاضیان به همراه برگ راهنمای شرکت در آزمون در روزهای چهارشنبه هشتم و پنجشنبه نهم شهریور برای مشاهده و پرینت بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار خواهد گرفت. داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید در تاریخ تعیین شده به شرح فوق به درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش مراجعه کرده و با وارد نمودن شماره سریال کارت اعتباری ثبت‌نام (۱۲ رقمی) و یا شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام (۱۶ رقمی) و شماره گذرنامه یک نسخه پرینت از برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون تهیه نمایند.

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402060704873/%D8%AA%D9%88%D8%B2%DB%8C%D8%B9-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%D8%B3%D9%86%D8%AC%D8%B4-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B2%D8%A8%D8%A7%D9%86-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C

آدرس محل رفع نقص کارت و برگزاری داوطلبان خارج کشور

 نحوه ارسال درخواست به سازمان سنجش آموزش کشور

داوطلبان در صورت لزوم می‌توانند سؤال یا سؤالات خود را با بخش پاسخگویی اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی  و یا در روزها و ساعات اداری با شماره ۴۲۱۶۳(۲۱)۹۸+ نیز در میان بگذارند.

کارت‌های شرکت در آزمون برای متقاضیان آزمون مذکور براساس مندرجات بند «الف» این اطلاعیه بر روی درگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور قرار می‌گیرد و متقاضیان پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید مطابق بند «ب» همین اطلاعیه اقدام کنند. این آزمون در حوزه‌های داخل کشور بصورت الکترونیکی و در خارج از کشور به روش مبتنی بر کاغذ برگزار خواهد شد.

کارت شرکت در یازدهمین آزمون سنجش استاندارد مهارتهای زبان فارسی (سامفای دانشگاهی) سال ۱۴۰۲ در داخل کشور و خارج از کشور از فردا هشتم شهریور در دسترس داوطلبان این آزمون قرار می‌گیرد.

 متقاضیانی که شماره پرونده و کدپیگیری ثبت‌نام خود را فراموش نموده‌اند، می‌توانند برای دریافت شماره پرونده با شماره تلفن ۳۶۲۷۰۰۹۴ با پیش شماره ۰۲۶ تماس حاصل نمایند.

چنانچه متقاضیان مغایرتی در اطلاعات ثبت‌نامی خود با مندرجات کارت شرکت در آزمون مشاهده نمودند باید موارد اصلاحی را حداکثر تا تاریخ ۱۱ شهریور از طریق سیستم پاسخگویی به نشانی نمایند. همچنین درصورت وجود مغایرت در عکس روی کارت لازم است با همراه داشتن دو قطعه عکس در صبح روز جمعه ۱۰شهریور و قبل از برگزاری آزمون، به مسئول برگزاری این آزمون مراجعه کنند تا نسبت به بررسی موضوع اقدام شود.

نحوه و زمان پرینت برگ راهنما و کارت شرکت در آزمون

داوطلبان حوزه‌های داخل کشور در صورتی که مشکلی در پرینت کارت خود مشاهده نمودند برای پیگیری لازم است با شماره تلفن اعلام شده (تلفن ۳۶۲۷۰۰۹۴ با پیش شماره ۰۲۶) تماس حاصل نموده و متقاضیان حوزه نجف اشرف (عراق) لازم است برای رفع نقص احتمالی کارت شرکت در آزمون خود در تاریخ تعیین شده به آدرس محل برگزاری که بر روی کارت آزمون درج شده، مراجعه نمایند.

به گزارش ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ یازدهمین دوره آزمون سنجش استاندارد مهارت‌های زبان فارسی (سامفا)  در روز جمعه ۱۰ شهریورماه سال ۱۴۰۲ شمسی برابر با ۱ سپتامبر سال ۲۰۲۳ میلادی و ۱۵ صفر سال ۱۴۴۵ قمری در داخل کشور شامل شهرهای اصفهان، تهران، همدان، سنندج (فقط صبح) و خارج از کشور در شهر نجف اشرف (عراق) (صبح و بعدازظهر) برگزار خواهد شد.

حوزه عراق (نجف اشرف) آدرس: النجف الاشرف، شارع الجنسیة، عمارة اوربت للحاسبات طابق ثانی، معهد حیاه النفوس

  کره شمالی یک موشک بالستیک قاره پیما پرتاب کرد

رفع نقص کارت شرکت در آزمون