جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی اعلام شد

همچنین برگ راهنما برای متقاضیان رشته های امتحانی با آزمون و کارت شرکت در آزمون منحصراً برای متقاضیان رشته های با آزمون از روز سه شنبه ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ برای مشاهده و پرینت بر روی سایت سازمان سنجش قرار می گیرد تا متقاضیان شرکت در آزمون بتوانند با وارد کردن اطلاعات خود شامل شماره پرونده، کد رهگیری و یا نام و نامخانوادگی، سال تولد و شماره کارت ملی نسبت به پرینت آن اقدام کنند.

به گزارش ایسنا، سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد؛ آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ برای متقاضیان کدرشته های امتحانی با آزمون در صبح روز جمعه سوم شهریور ۱۴۰۲ در مراکز استان و برخی شهرستان ها برگزار می شود.

لذا برای متقاضیانی که در این رشته های تحصیلی ثبت نام و انتخاب رشته کرده اند، کارت شرکت در آزمون صادر نخواهد شد و متقاضیان نیاز نیست به سایت سازمان سنجش جهت پرینت کارت مراجعه کنند.

انتهای پیام 

منبع: https://www.isna.ir/news/1402052918706/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%A2%D8%B2%D9%85%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%B4%D9%86%D8%A7%D8%B3%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF

متقاضیان گزینش در این رشته های بدون آزمون می توانند جهت مشاهده و ویرایش اطلاعات ثبت نامی و کد رشته محل های انتخابی خود از تاریخ ۳۱ مرداد تا ۳ شهریور با مراجعه به سایت سازمان سنجش به نشانی www.sanjesh.org (قسمت ویرایش اطلاعات) نسبت به مشاهده و ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند و متقاضیانی که در زمان مقرر (۲۸ خرداد تا ۴ تیر ۱۴۰۲) موفق به ثبت نام نشده اند، در صورت تمایل می توانند با توجه به اطلاعیه ثبت نام ۳ مرداد، نسبت به ثبت نام در رشته های صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (بدون آزمون) از تاریخ ۳۱ مرداد تا ۳ شهریور اقدام کنند.

  برگزاری همایش رؤسا و مسئولان بین‌الملل دانشگاه‌ها در وزارت امور خارجه

جزئیات آزمون کاردانی به کارشناسی ناپیوسته سال ۱۴۰۲ در رشته‌های امتحانی با آزمون که جمعه سوم شهریور برگزار می‌شود، از سوی سازمان سنجش آموزش کشور اعلام شد.

متقاضیان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس تاریخ و نشانی تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند و برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون و همچنین اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است. لذا متقاضیان باید شخصاً برای پرینت کارت شرکت در آزمون اقدام کنند.

طبق اعلام این سازمان، آزمون فوق برای پذیرش در مجموعه های ثبت نامی، مهندسی بهداشت حرفه ای و ایمنی کار، مهندسی بهداشت محیط، ساخت پروتزهای دندانی، مدارک پزشکی، هوشبری، ایمنی صنعتی، برق، صنایع چوب و مبلمان، صنایع شیمیایی، کامپیوتر، مواد، معدن، مکانیک، عمران و معماری، صنایع نساجی، ناوبری، مهندسی آبیاری و منابع طبیعی، علوم دامی، زراعت و باغبانی، شیلات، علوم و صنایع غذایی، آمار، زبان انگلیسی، باستان شناسی، علوم ورزشی، تربیت معلم قرآن کریم، حسابداری، علوم انتظامی ویژه برادران، مدیریت، حقوق، طراحی و دوخت پوشاک، صنایع دستی، مرمت و احیای بناهای تاریخی، نوازندگی ساز ایرانی، هنرهای تجسمی آزمون برگزار نخواهد شد. همچنین پذیرش دانشجو در این رشته ها صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل مقطع کاردانی) صورت می گیرد.