جزئیات ثبت نام نودانشجویان دانشگاه علم‌وصنعت اعلام شد

ثبت‌نام غیرحضوری و الکترونیکی دانشجویان جدیدالورود سال ۱۴۰۲ دانشگاه علم و صنعت از فردا دوشنبه آغاز می شود.

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402071610795/%D8%AC%D8%B2%D8%A6%DB%8C%D8%A7%D8%AA-%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D9%86%D8%A7%D9%85-%D9%86%D9%88%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88%DB%8C%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%B9%D9%84%D9%85-%D9%88%D8%B5%D9%86%D8%B9%D8%AA-%D8%A7%D8%B9%D9%84%D8%A7%D9%85-%D8%B4%D8%AF

تمامی دانشجویان فوق مدارک لازم جهت ثبت نام را بر اساس نظام آموزشی خود (۳-۳-۶) و یا ( سالی واحدی) آماده و تحویل نمایند و طبق تاکید دانشگاه علم و صنعت با توجه به اینکه در سنوات گذشته برخی دانشجویان جهت بارگذاری مدارک به کافی نت ها مراجعه کرده و مشکالت زیادی در نحوه بارگذاری ایجاد شده، لطفا شخص دانشجو طبق مدارک ااعلامی نسبت به بارگ ذاری آن در سامانه گلستان آنها اقدام نمایند.

دانشجویان مقطع کارشناسی پیوسته حتما باید مقطع خود را لیسانس غیر پزشکی پیوسته( کد ۱۷) قید نمایید. دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد پیوسته حتما باید مقطع خود را فوق لیسانس غیر پزشکی پیوسته (کد ۲۰) قید نمایند.

در خصوص دانشجویان انصرافی تحویل فرم انصراف (فرم پیوست در دفترچه آزمون سراسری) با مهر و امضاء دانشگاه قبلی و وزارت علوم الزامی می باشد.  دانشجویان انصرافی که قبال از معافیت تحصیلی استفاده کرده اند باید نامه انصراف (لغو معافیت تحصیلی) خود را در دفاتر پلیس + ۱۰ ثبت نماید. همچنین کلیه مدارک تحصیلی دریافت شده از مقطع تحصیلی قبلی باید عکس دار با مهر و امضاء مدیر آموزشگاه بوده و با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک باشد.

تمامی دانشجویان دورهای مشترک (دانشگاه فرهنگیان)باید طبق اطلاعیه فوق نسبت به ثبت نام غیرحضوری و تحویل مدارک اقدام نمایند.

به گزارش ایسنا، دانشگاه علم و صنعت اعلام کرد؛ کلیه دانشجویان پذیرفته شده سال ۱۴۰۲ این دانشگاه از فردا دوشنبه ۱۷ مهر می‌توانند نسبت به ثبت نام غیرحضوری خود اقدام کنند و این مهلت به مدت دو روز یعنی تا روز چهارشنبه ۱۹ مهر ادامه دارد.

  اقدامات تحریک‌آمیز ناوشکن آمریکایی در تنگه تایوان

ضروری است پذیرفته شدگان یک برگه کارنامه کلی شامل کلیه سال های دوره متوسطه به صورت یک جا، به عنوان کارنامه تحصیلی دیپلم تحویل گردد لطفا از تحویل کارنامه های سالانه مجزا خودداری کنند.

دانشگاه علم و صنعت تاکید کرد؛ چنانچه هر زمان مشخص شود که دانشجو حقایقی را عمدا یا سهوا در زمان ثبت نام غیرحضوری و یا حضوری (مانند داشتن مغایرت معدل، عدم فارغ التحصیلی در مقطع قبلی حداکثر تا تاریخ ۳۱ شهریور جاری غیبت نظام وظیفه، عدم ترخیص از خدمت سربازی و …) کتمان نموده، در هر مرحله از زمان تحصیل که باشد، قبولی وی لغو خواهد شد و حق هرگونه اعتراضی از وی سلب می شود.

شماره تلفن همراه دانشجو باید به نام خود دانشجویان فوق باشد . در غیر این صورت آنها نمی تواند پذیرش غیر حضوری انجام دهد. همچنین در زمان ثبت نام در صورت عدم بارگذاری مدارک ،عدم پذیرش غیر حضوری و یا عدم تحویل اصل و یا گواهی مدارک از انتخاب واحد آنها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

کلیه دانشجویان پسر ملزم هستند برای اخذ معافیت تحصیلی از طریق سامانه خدمات الکترونیکی انتظامی (سخا) جهت ثبت معافیت تحصیلی دانشگاهی اقدام و اطلاعات خود را وارد سامانه نظام وظیفه کنند، تا پس از تائید درخواست توسط دانشگاه، سازمان نظام وظیفه اقدام به صدور معافیت تحصیلی کنند  و تمامی دانشجویان در زمان ثبت نام باید در مقطع لیسانس از معافیت تحصیلی دانشگاهی (۵ ساله) و (فوق لیسانس ) ۶ ساله برخوردار باشند در غیر این صورت از ادامه تحصیل آنها جلوگیری به عمل خواهد آمد.

  کنکوری‌های دانشگاه آزاد منتظر اعلام نتایج خود باشند

طبق تاکید دانشگاه علم و صنعت،  پذیرفته شدگان جهت دریافت تائیدیه ارزش تحصیلی و سوابق تحصیلی به آدرس emt.medu.ir مراجعه  و پس از دریافت کد های رهگیری آن را در قسمت مشخص شده در پذیرش غیر حضوری سامانه گلستان ثبت نمایید. همچنین کد تاییدیه دیپلم و سوابق تحصیلی متفاوت بوده و هر دانشجو باید ۲ درخواست ثبت نماید.