خرید مینی چیلر بهترین قیمت‌ها + گارانتی اصلی دماتجهیز-بتا تهویه

ما در این مقاله بیشتر به بررسی کاربرد هواساز هایژنیک و امتیازات هواسازهای تولیدی توسط گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا پرداخته ایم …. مینی چیلرهای شرکت کارمانیا دنا قابلیت کنترل ظرفیت در 2 مرحله را دارند. مینی چیلرها گرمای اضافی در آپارتمان ها و واحدهای اداری و تجاری و همچنین دستگاه های مختلف صنعتی را گرفته و توسط عملکردی که دارد این گرمای اضافی را به فضای آزاد منتقل می کند. مینی چیلر ها با توجه به نحوه خنک کردن سیکل تبرید در دو نوع مینی چیلر آب خنک و مینی چیلر هواخنک تقسیم بندی می شوند. سیستم مینی چیلر ها به گونه ای طراحی شده است که به برج خنک کننده نیازی نخواهند داشت.

  • پاسخگو نبودن به نیازهای سرمایش و گرمایشی فضاهای بزرگ که برای این فضاها می توان از چند مینی چیلر استفاده کرد.
  • در اصل مینی چیلرها پمپ حرارتی هستند که آب گرم مورد نیاز در فصل زمستان را تأمین می‌کنند.
  • مینی چیلرها نسبت به چیلرها کوچک‌تر هستند و ظرفیت پایین‌تری دارند.

اواپراتور به عنوان مبدل حرارتی عمل می کند و وطیفه ی تامین آب سرد مورد نیاز فن کویل و سایر مصرف کننده ها را بر عهده دارد. به این شکل که حرارت آب گرم وارد شده به اواپراتور به مبرد سرد ورودی انتقال یافته و خنک می گردد. برای انتخاب دستگاه مینی چیلر مناسب برای کاربرد مورد نظر باید به مواردی متعددی توجه کرد.

انواع مینی چیلر

چیلرهای صنعتی دو نوع چیلر آب سرد و هوا خنک دارند که تفاوتشان در سیستم تبرید است. چیلرهای هوا خنک نیازی به منبع آب ندارند و نسبت به چیلرهای آب خنک کوچک‌ترند. روش دوم در زمستان مینی چیلرها غیرفعال شده و از آب گرم تولید شده در موتورخانه و یا پکیج گرمایشی جهت گردش در فن کویل ها استفاده می شود. این روش علاوه بر بالابردن عمر دستگاه مینی چیلر، در مصرف برق بسیار تاثیر گذار می باشد. مینی چیلر ها با خنک کردن آب در اواپراتور و ارسال آن برای فن کویل ها، سرمایش مورد نیاز ساختمان را فراهم می کند.

  عناوین روزنامه‌های جهان؛ پنتاگون از گسترش حملات نظامی در سوریه خبر داد

از مزایای استفاده از مینی چیلرها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

این امر زمانی اتفاق می افتد که ما به صورت مستقیم از کارخانه خرید کنیم و واسطه ها را حذف کنیم. گروه صنعتی تهویه کارمانیا دنا این امکان را به مشتریان خود می دهد که از کارخانه بازدید کنند و در جریان تمامی مراحل تولید قرار بگیرند و هعمچنین از کیفیت و اصالت کالاها اطمینان حاصل نمایند و پس از آن با خیال راحت اقدام به خرید نمایند. عایق کاری مدارها و لوله های تبرید با کلیه متعلقات به نحوی که دستگاه فقط با اتصال لوله های آب و کابل برق قابل استفاه می باشد. از برج خنک کننده و تجهيزات آن که در چيلرهاي بزرگ آب خنک استفاده مي‌شود، بي‌نياز است . به دلیل ابعاد کوچکی که دارند می توان آنها را روی پشت بام و یا حتی در تراس نصب کرد.

در بین انواع چیلرها، برخی برای مصارف خانگی ساخته می‌شوند و مناسب منازل و ویلا هستند و ابعاد کوچکتر و ساخت ساده‌تری دارند که به آنها مینی چیلر خانگی می‌گویند. چیلر تراکمی به لحاظ ماهیت و کارکرد به منظور سرد کردن آب به کار گرفته می‌شود که از این آب سرد تولید شده در سیستم‌های سرمایشی، تهویه مطبوع و همین طور در محصولات صنعتی استفاده می‌شود. لیست قیمت مینی چیلرها از 2 تن به بالا موجود می باشد برای استعلام قیمت دقیق تر با مشاوران فروش تهویه نوین ایرانیان تماس شرکت برودت تهویه آسایش نسیم حاصل نمایید. همانطور که گفته شد نحوه عملکرد مینی چیلر مانند چیلرها بوده و در واقع تفاوت خاصی به لحاظ ساختار دستگاه وجود ندارد با این تفاوت که در مینی چیلرها دیگر نیازی به برج خنک کننده نیست و همینطور مینی چیلرها با ظرفیت برودتی پایین تر تعریف می شوند. مینی چیلرها را تا ظرفیت 4 تن تبرید نامی می‌توان به صورت تک فاز طراحی و تولید نمود.

  پرواز بمب‌افکن‌های چین بر فراز جزایر ژاپن

اگر دستگاه مینی چیلر را به‎ عنوان یک سیستم سرمایش ساختمانی مورد استفاده قرار دهید در این‎ صورت آب با پمپ به درون هواسازها و یا فن کویل‎ های درون ساختمان وارد می ‎شود و در آنجا این آب خنک می‎ شود. جالب است بدانید مینی چیلرهایی که از لوله‎ های مسی فین‎ دار ساخته می‎ شوند بدون مصرف هیچگونه آبی فرایند خنک شدن را انجام می ‎دهد. نحوه عملکرد دستگاه مینی چیلر بستگی به این مسئله دارد که قرار است این دستگاه کجا استفاده شود. اگر از آن به‎ عنوان سیستم سرمایش صنعتی استفاده شود آب در یک مبدل حرارتی وارد می‎شود و سپس این مبدل دمای آن را کاهش می‎دهد. اگر دستگاه مینی چیلر را به ‎عنوان یک سیستم سرمایش ساختمانی مورد استفاده قرار دهید در این‎ صورت آب با پمپ به درون هواسازها و یا فن کویل ‎های درون ساختمان وارد می‎شود و در آنجا این آب خنک می‎شود. جالب است بدانید مینی چیلرهایی که از لوله‎ های مسی فیندار ساخته می‎شوند بدون مصرف هیچگونه آبی فرایند خنک شدن را انجام می‎دهد.

خرید مینی چیلر بهترین قیمت‌ها + گارانتی اصلی دماتجهیز-بتا تهویه

پاسخگو نبودن به نیازهای سرمایش و گرمایشی فضاهای بزرگ که برای این فضاها می توان از چند مینی چیلر استفاده کرد. این چیلرها را می توان در مناطق متفاوت و با آب و هواهای متفاوتی نصب کرد. مگر اینکه بخواهید در مناطق خشک از این دستگاه ها استفاده کنید و قصد داشته باشید میزان رطوبت محیط را نیز بالا ببرید. از دستگاه ها می توان در محدودۀ دمایی نوزده تا چهل و هشت درجۀ سانتیگراد استفاده کرد.

  اعلام ظرفیت پذیرش ‌دانشگاه شریف در کنکور ۱۴۰۲
دوام و مقاومت – کویل های میکروکانال بسیار محکم تر هستند و آسیب دیدن آنها سخت تر است.