دمپر موتور انواع دمپر موتور قیمت فروش دمپر موتور تهویه مولودی

برخی از کد های این محصولات دارای سوئیچ به همراه قابلیت های دیگر بوده و البته مصارف خاصی خرید موتور دمپر دارند. ، PLC با خروجی تدریجی (0-10 ولت یا 4-20 میلی آمپر) یا پتانسیومتر مدیریت شوند. بنابراین بهترین جایگاه جهت قرارگیری آن ، بین دهانه ورودی و خروجی است. ساختار اغلب دمپر ها متشکل از بدنه اصلی دارای درب قابل چرخش در داخل آن ، است. طبق استانداردهای جهانی ارایه شده و یا مقرارات ایمنی اتش نشانی ، ضخامت بدنه باید حداقل از ورق ضخامت 1.5 میلیمتر و ضخامت پره های آن حداقل از ورق ضخامت 1.25ساخته شوند. که میتواند بسته به سفارش از جنس ورق گالوانیزه یا المینیوم یا ورق اهن سیاه همراه با رنگ کوره ای ساخته میشود .

دماتجهیز با نگاهی به آینده، مسیر موفقیت برند خود را به عنوان اولین استارتاپ عرضه و فروش تجهیزات تأسیسات ساختمان با راه‌اندازی جامع‌ترین وب سایت فروش تجهیزات تهویه مطبوع، تجهیزات گرمایشی و موتورخانه و … با نگهداری و مراقبت مناسب، موتور دمپر تهویه مطبوع شما می تواند تا زمانی که سیستم شما دوام بیاورد، دوام بیاورد. این بدان معناست که موتورهای دمپر می توانند ۱۵ سال دوام بیاورند، اما مانند هر وسیله الکتریکی، در صورت غفلت، مستعد خرابی هستند.

قدرت گشتاور این موتور زیمنس ۷ نیوتن بوده که قادر است دریچه هایی تا ابعاد ۱ متر مربع را باز و بسته نماید. رنج دمایی که این موتور دمپر زیمنس قادر است بهترین عملکرد را از خود نشان دهد بین ۰ تا ۹۰ درجه سانتیگراد است. دمپرهای فایر برای ایزوله کردن زون دچار حریق استفاده می شود این دمپرها از دو مکانیزم برای افزایش ایمنی استفاده می‌کنند. مکانیزم اول فنر برگشت می باشد که حتی در مواقع قطع تغذیه دمپر، حالت امن که همان موقعیت بسته دمپر است ایجاد گردد. مکانیزم دوم ترمال سوئیچ است که روی کانال نصب شده و در صورت افزایش دما به 72 درجه سانتیگراد به صورت مستقل از تابلو کنترل، دمپر را به موقعیت بسته برمی گرداند و شرایط امن و ایزوله کردن محیط در برابر حریق را برقرار می‌کند.

  اصلاحات جدید دفترچه دو آزمون«کاردانی به کارشناسی»و«کاردانی فنی‌وحرفه‌ای» منتشر شد

دمپر موتور انواع دمپر موتور قیمت فروش دمپر موتور تهویه مولودی

از آنجایی که رنج محصولات هانیول محدوده بین 10 و 20 نیوتون را شامل نمی شود، ناگزیر به انتخاب موتور دمپر 20 نیوتون خواهید بود اما ممکن است برند های دیگر، گشتاور برای مثال 15 نیوتون را دارا باشند که جوابگوی کار شما خواهد بود. فنر این نوع موتور دمپر با جریان برق باز شد و با قطع برق نیز بسته می شوند. غالبا از این نوع موتور برای دمپرهایی که مقابل دیزل ژنراتورها، هواسازها، دمپرهای کنترل دود و پروژه های صنعتی استفاده می کنند.

مدل ها و برند های دمپرموتوری,موتور دمپر

دمپر های دستی که به آن‌ ها دمپرهای مکانیکی نیز می ‌گویند به وسیله یک اهرم خارجی عمل می ‌کنند و دمپر اتوماتیک به وسیلهموتور دمپرکار می ‌کند. وظیفه بدنه اصلی موتور دمپر های هانیول ایجاد مسیری جهت تنظیم و خروج جریان هوا و یا سیال میباشد. از آنجایی که وظیفه شیر ها، قطع و یا وصل جریانی میباشد، میتوان تا حدودی به وظایف موتور دمپر پی برد. از انواع مدلهای موتور دمپر میتوان به موتور دمپر باز و بست یا موتور دمپر دود یا اسموک یا فایر یا باز و بست خطی اشاره نمود. خرید و انتخاب درست موتور دمپر کار راحتی نبوده و برای انجام این کار نیاز است از یک فرد متخصص و کاربلد کمک بگیرید. انواع مختلفی از این تجهیزات با برندهای مختلفی در بازار موجود می باشد.

  • دمپرهای اتوماتیک که اغلب برای تنظیم جریان هوا مورد استفاده قرار می گیرند به صورت پیوسته استفاده می شود و به واسطه موتورهای الکتریکی یا پنوماتیکی این عمل صورت می گیرد.
  • تنفس سالم و هوای پاک باعث بهبود کیفیت سلامتی و به طور کلی راحتی شما می‌ شود.
  • در دمپرهای مجهز به این موتور، تنظیم زاویه باز و بسته دمپر بوسیله پتانسیومتر امکان پذیر می باشد.
  رزمایش نظامی بزرگ چین در نزدیکی تایوان برگزار می‌شود

وظیفه اصلی سیستم دمپر ( کارکرد شیر) تنظیم و کنترل جریان هوای ورودیست. اجزا و قطعات موتور دمپر کانال هواشما باید براساس نیاز خود موتور دمپری با سایز، توان و ویژگی های خاص تهیه کنید. شما می توانید این کار را هم از طریق نمایندگی های معتبر به صورت حضوری و هم از طریق فروشگاه های معتبر آنلاین به صورت غیر حضوری انجام دهید. در این نمایندگی ها و فروشگاه ها کارشناسانی وجود دارند که به شما کمک می کنند براساس نیاز خود موتور دمپر مناسب را خریداری نمایید.

کنترل ولو سری 41000 ماسونیلان