ستاری فرد، معاون تربیت بدنی و سلامت شد

وزیر آموزش و پرورش در حکمی صادق ستاری فرد را به عنوان «معاون تربیت بدنی و سلامت» منصوب کرد.

از سوابق تجربی وی می‌توان به معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش، مدیرکل مطالعات آموزش و فرهنگ مرکز پژوهش‌های مجلس، مدیرگروه مطالعات تربیت بدنی و جوانان مرکز پژوهش‌های مجلس، کارشناس امور فوق برنامه مدارس معاونت تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش، معلم تربیت بدنی و مربی ورزش مدارس و آموزشگاه‌های وزارت آموزش و پرورش، سابقه تدریس دروس تخصصی و عملی تربیت بدنی و علوم ورزشی در دانشگاه دولتی یزد (عضو هیات علمی دانشگاه یزد) و دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه علم و فرهنگ و عضو شورای راهبردی معاونت فرهنگی وزیر ورزش و جوانان اشاره کرد.

منبع: https://www.iribnews.ir/fa/news/3972073/%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D9%81%D8%B1%D8%AF-%D9%85%D8%B9%D8%A7%D9%88%D9%86-%D8%AA%D8%B1%D8%A8%DB%8C%D8%AA-%D8%A8%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D9%88-%D8%B3%D9%84%D8%A7%D9%85%D8%AA-%D8%B4%D8%AFستاری فرد با دکترای تربیت بدنی از دانشگاه تهران پیش از این نیز سابقه حضور در این معاونت را داشت. در زمان وی طرح‌های ارزشمندی در حوزه تربیت بدنی و سلامت دانش آموزان و معلمان همچون؛ شهید سلیمانی با هدف طراحی، ایجاد و بهینه‌سازی فضا‌های ورزشی درون مدرسه‌ای، شهید خرازی آزادسازی مجموعه‌های ورزشی آموزش‌وپرورش با رویکرد تربیتی، طرح بسته امنیت غذایی دانش‌آموزان مناطق محروم و حاشیه شهر‌ها (باغ) و … اجرا و عملیاتی شد.

انتصاب معاون تربیت بدنی و سلامتبه گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، رضا مراد صحرایی در حکمی «صادق ستاری فرد» را به عنوان «معاون تربیت بدنی و سلامت» منصوب کرد. ماموریت‌های مهمی در حوزه تربیت بدنی و سلامت از سوی وزیر آموزش و پرورش به ستاری فرد محول شده است.

  دبیر شورای گسترش دانشگاه‌های علوم‌پزشکی منصوب شد