شارژر لپ تاپ Laptop Charger Archives مرکز فروش قطعات و تعمیرات تخصصی لپ تاپ ساوالان-شارژر لپتاپ مستر جانبی

شارژر لپ تاپ Laptop Charger Archives مرکز فروش قطعات و تعمیرات تخصصی لپ تاپ ساوالان-شارژر لپتاپ مستر جانبی برای آگاهی از این موضوع می‌توانید دفترچه‌ی راهنما یا منبع تغذیه‌ی شارژری که از ابتدا همراه آن بوده است را مورد بررسی قرار دهید. معمولا وقتی لپ تاپ را شارژ می کنیم، آداپتور شارژر کمی داغ می شود و این مسئله اصلا غیر عادی و نگران کننده نیست. اما گاهی به سادگی می توان متوجه شد که میزان حرارت، بسیار بالاتر از حد معمول است.

یک اهم‌­متر بردارید و درجه تنظیم آن را بر روی ولتاژ قرار دهید و پراپ‌­های مثبت و منفی را به اهم متر متصل کنید. این دسته جز آداپتورهای معمولی هستند که در محیط کار، منزل و یا مکان‌های دیگر از آن استفاده می‌کنیم و اتصال آن‌ها به برق خانگی است. شارژرها به‌طور گسترده‌ای در زمینه‌های مختلف و موارد گوناگون، مورد استفاده قرار می‌گیرند که در وسایل الکتریکی، چراغ ‌قوه و سایر وسایل معمول استفاده می‌شوند.

شارژر لپ تاپ 20 ولت 3.25 آمپر لنوو مدل ADLX65

بیشتر نیازهای ما امروزه توسط ابزارهای دیجیتال مانند لپ تاپ و موبایل رفع می‌شوند. اما سوالی که در این مرحله ایجاد می‌شود این است که چه شارژری مناسب دستگاه شماست؟ در این مقاله نکات مهمی که در خرید شارژر مناسب شما تاثیرگذار هستند را با هم مرور می‌کنیم. تعریف ریاضی توان برابر است با حاصل ضرب جریان در ولتاژ است. به معنی ساده تر توان شارژر تعیین می کند که شارژر تا چه حد توانایی دارد لب تاپ را سریع تر شارژ کند. به این معنی که در زمان کوتاهی نسبت به شارژرهای عادی می توانند باتری را شارژ کنند. بله، در صورتی که کابل از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، نمی تواند رسانایی خوبی به شارژر داشته باشد و باعث خرابی زود هنگام شارژر می شود.

  کی یف خواستار جلوگیری از معاملات انرژی روسیه با هند و چین شد

با شاهین استوک

از سرکار برای نوت‌برداری در جلسات گرفته تا سرگرمی در منزل همه جا همراهتان هستند. اگر شما هم لپ‌تاپ برایتان حکم دستیار وفادار را دارد و نمی‌توانید خاموشی طولانی‌مدت آن را تحمل کنید، این مقاله برای شماست. فقدان یک شارژر مناسب و سالم برای لپ‌تاپ، شما را دچار سردرگمی خواهد سری شارژر لپ تاپ کرد.

  • گاهی هم باتری لپ تاپ هیچ مشکلی ندارد و تنها دلیل اینکه کامل شارژ نمی‌شود این است که تنظیمات لپ تاپ را دستکاری کرده‌اید.
  • ببینید ممکن هست که آداپتور شما به علت نوسان برق دچار اتصالی شده واین اتصالی زمانی که آداپتور به لپ تاپ شما متصل بود روی لپ تاپ شما تاثیر گذاشته و باعث اتصالی یکی از قطعات روی برد لپ تاپ شما شده است .
  • روشن شدن لپ‌ تاپ و کار کردن آن دلالت بر درستی و سلامت شارژر دارد.
  • از افتادن آب و رطوبت به روی شارژر خود جلوگیری به عمل آورید.
  • نمایندگی ایسوس در ایران به عرضه خدمات حرفه ای در حوزه فروش و خدمات پس از فروش به مشتریان می پردازد.
این آداپتورها گران‌ترین مدل شارژر هستند و می‌توانند هر نوع جریانی را به نوع دیگر تبدیل کنند. این آداپتورها برای افرادی که دائما در سفر هستند گزینه مناسبی محسوب می‌شوند. باتری‌های جهانی با توجه به اینکه شامل طیف وسیعی از اتصالات و انواع سوکت می‌باشند برای انواع لپ‌تاپ‌ و وسایل متفاوت با برندهای مختلف مناسب هستند. مدل‌هایی از شارژرها نیز موجود هستند که تعداد متفاوتی کانکتور به همراه دارند. این شارژرها به شما امکان می‌دهند تا در صورتی که مشخصات آن با لپ تاپ همخوانی داشته ، اما کانکتور آن متفاوت است، بتوانید آن را تعویض کرده و از شارژر خریداری شده استفاده کنید. این مدل‌ها بسیار کاربردی بوده و طرفداران بسیاری برای خود به دست آورده است.

  قدردانی تشکل‌های فرهنگیان از رئیس جمهور

چرا شارژ لپ تاپ 100 درصد نمیشه؟