شرکت در انتخابات مصداق یک عمل خیر است

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، صحرایی با حضور در مدرسه شهید مطهری منطقه ۶ افزود: تحولات در همه سطوح از مدرسه آغاز می‌شود و این پیام حضور بنده در مدرسه برای رای دادن است و بازگشت به مدرسه از مهمترین کار‌هایی است که مجلس آینده باید آن را در دستور کار خود قرار دهد.
وی گفت: امیدوارم نماینده‌هایی که توسط ملت شریف انتخاب می‌شوند قدر این همت و حمایت را بدانند، زیرا شرکت در انتخابات مصداق یک عمل خیر است و در کار خیر هم حاجت هیچ استخاره نیست.
وزیر آموزش و پرورش افزود: مطابق گزارش وزیر کشور بیش از سه میلون نفر در صف رای اولی هستند که خیلی از آنان در حال حاضر دیگر دانش آموز نیستند، اما دانش آموزانی که رای اولی هستند یک میلیون نفر می‌باشند.
صحرایی گفت: سال ۲۰۲۴ قریب به ۵۰ انتخابات در جهان برگزار می‌شود که انتخابات ایران اگر مهمترین آنها نباشد از مهمترین‌های آنهاست و چشم جهان به نتیجه این انتخابات است و اثر رای ما فقط در ایران مشهود نیست بلکه در جهان انعکاس خواهد داشت و رای تک تک ما اثر مثبت خواهد داشت، زیرا دشمنان را ناکام و دوستان ما شادکام خواهند شد.
وزیر آموزش و پرورش مشارکت در انتخابات را دارای اصالت دانست و افزود: هر چه مشارکت بالاتر باشد اثر محکمتری برای آینده کشور از لحاظ تحولات و پیشرفت‌هایی که مورد انتظار است خواهد داشت و در ایران این اثر بین المللی است، زیرا ایران بعد از انقلاب و ایران گام دوم انقلاب کشور منزوی نیست که رای آن در خودش اثر داشته باشد بلکه در جهان تاثیرگذار است و امروز هیچ تحولی در هیچ ساعتی در جهان اتفاق نمی‌افتد مگر اینکه یکی از بازیگران اثرگذار و کلیدی آن ایران است بنابراین رای ما اثر یبن المللی دارد و در کاهش آلام مظلومان جهان از جمله غزه تاثیر خواهد داشت و اگر یک رای دشمن شکن دهیم اثر آن را در معدلات جهانی خواهیم دید.

  گودرزی: تحول در نظام تعلیم و تربیت بدون سلامت امکانپذیر نیست

 

منبع: https://www.iribnews.ir/fa/news/4169668/%D8%B4%D8%B1%DA%A9%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D8%AE%D8%A7%D8%A8%D8%A7%D8%AA-%D9%85%D8%B5%D8%AF%D8%A7%D9%82-%DB%8C%DA%A9-%D8%B9%D9%85%D9%84-%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%A7%D8%B3%D8%AA