معرفی کتاب معرفی بیش از 200 کتاب برتر

امیدوارم این مطلب برای انتخاب کتابهای خوب از نویسندگان ایرانی به شما کمک کند. برا دانلود 10،000،000 کتاب زبان اصلی اینجا کلیک کنید. ما در وب‌سایت معرفی کتاب کافه‌بوک اعتقاد داریم که باید کتاب خوب خواند و به همین خاطر در انتخاب آن به شما کمک می‌کنیم. اگر از همراهان همیشگی کافه‌بوک باشید، حتما می‌دانید که ما در اینجا توجه ویژه‌ای به رمان داریم.

وی در سال ۲۰۰۹ جایزه مدیسیه را برای رمان معمای بازگشت گرفت. ۱۲ دسامبر ۲۰۱۳ به عنوان عضو آکامی فرانسه انتخاب شد و در ۲۸ می‌۲۰۱۵ به طور رسمی نشان آن را دریافت کرد. پس از ژولین‌گرین، لافریر دومین فردی است که بدون اینکه ملیت فرانسوی داشته باشد، به عضویت این نهاد درآمده است. دنی کودکی‌اش را در پتی گواوا با مادربزرگش – یکی از شخصیت‌های درخشان اثر حاضر – گذراند. مادرش در سن چهارسالگی با ترس از رژیم فرانسوا دووالیه به دلایل سیاسی مرتبط با پدرش، وی را به کبک فرستاد.

خلاصه‌های صوتی

به همین دلیل است که کتاب‌های مورای یکی از بهترین کتابهای رفرنس علوم پایه پزشکی هستند. در این مقاله فهرستی از پرفروش ترین کتاب های دنیا که هر خواننده‌ای با هر سلیقه‌ای شیفته آن‌ها خواهد شد را به شما معرفی می‌کنیم. در ادامه به معرفی فهرستی از پرفروش‌ترین رمان‌های خارجی در ایران می‌پردازیم. 1.دختری که رهایش کردی کتاب دختری که رهایش کردی اثر جوجو مویز یکی از معروف‌ترین کتاب‌ها در میان فارسی زبانان است.

  • «چرا می‌‌پرم؟» با ترجمه ریحانه ظهیری جدیدترین کتاب نشر چشمه رونمایی و راهی بازار نشر شد.
  • موراکامی از سال ۱۹۹۱ تا ۲۰۰۱ در دانشگاه پرینستون آمریکا مشغول تدریس ادبیات بود و اینک به همکاری از راه دور با دانشگاه‌های معتبر آمریکا ادامه می‌دهد.
  • تارا وستور، در خانواده‌ای فوق مذهبی به دنیا آمده است.
  • ناگهان صدای خفه‌ای می‌شنوم، که باعث می‌شود کتاب روی زمین بیفتد.
  • با اینکه رمان چشمهایش حدود 67 سال پیش نوشته شد و فضای ادبی آن دوره متفاوت است ، اما هنوز هم یکی از پرفروش ترین رمان های فارسی است.

اگر مطالب کافه‌بوک را دنبال کرده باشید حتماً می‌دانید که ما کتاب‌های مختلفی از نشر فراکتاب برای اندروید گمان معرفی کرده‌ایم. رمان‌های جین آستین از پرخواننده‌ترین آثار ادبیات جهان‌اند و حدود دویست سال است که نسل‌های پیاپی با کشش و علاقه روزافزون رمان‌های او را می‌خوانند…. هیچ مرجع خاصی برای تعیین تعداد کل فروخته‌ شده از کتاب ها وجود ندارد. ناشران معمولا تعداد کتاب فروش‌رفته از هر اثر را اعلام نمی‌کنند یا آمار تعداد کتاب‌های فروش‌رفته از سوی آنها صحیح نیست. به ویژه زمانی که قرار است نسخه‌ی فیلم سینمایی یک کتاب به زودی روی پرده سینما بیاید، ناشران در اعلام تیراژ فروش خیلی اغراق می‌کنند.

کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین اثر فلورانس اسکاول شین انتشارات نگین ایران

داستان زجر و شکنجه‌ است که از دید پسری یهودی و تنها و سرگردان در دوران جنگ جهانی دوم روایت می‌شود. رمان پرسی، یک تلاش فلسفی است که در آن علامت سوال به راحتی پوشیده می‌شود. شخصیت اصلی داستان کارگزار یک شرکت سرمایه‌گذاری در نیواورلئان است که از دشواری به‌دست آوردن زندگی خوب و مرفه رنج می‌برد. در این رمان برتر جهان هزار صفحه‌ای از فاستر والاس موضوعات زیادی از اعتیاد و تنیس گرفته تا تئوری فیلم و جدایی کبک و یک اختراع عجیب و در عین حال ناراحت‌کننده جای گرفته است.

چون زمان های قدیم و با قلمی اصیل و کلاسیک ترجمه شده .

در این کتاب ، اگزوپری داستان خلبان را روایت می کند که مجبور به فرود در صحرای آفریقا می شود. این کتاب شامل سه خاطره درباره تجربه مرگ و نتیجه مصاحبه های حضوری با افرادی است که پس از مرگ از زندگی جان سالم به در بردند ، به برزخ رفتند و بازگشتند. مجموعه ای بسیار جالب و شگفت انگیز ، که بخشهایی از آن ممکن است برای بیماران قلبی و افراد روانی آسیب پذیر مناسب نباشد. این بدان معناست که ما می توانیم در همه چیز شکست بخوریم و از همه مهمتر زانو زدن و بلند شدن ، کتاب فوق العاده ژان تولی به شما در مسیر شکست کمک می کند. درس بگیرید و از شکست ها به عنوان پل موفقیت استفاده کنید.

بیشتر کتاب ها را مطالعه کردم حتما بقیه را هم مطالعه میکنم. برای رمان بربادرفته ترجمه حسن شهباز رو پیشنهاد می‌کنیم. چون زمان های قدیم و با قلمی اصیل و کلاسیک ترجمه شده . ولی در نظر داشته باشد که این ترجمه زمان ناصر الدین شاه قاجار انجام شده و طبعا سخت خوان است لغات نا اشنا و قلمبه سلمبه و قدیمی زیاد دارد. کتابهای هدایت فقط به درد پزدادن می خورد و به معنای تمام فقط حال آدم را بد می کنند..

کتاب شازده کوچولو اثر آنتوان دوسنت اگزوپری

معرفی کتاب معرفی بیش از 200 کتاب برتر