پذیرش دانشجو در پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه امیرکبیر

به گزارش ایسنا، دکتر یوسف رفیعی، رئیس پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر گفت: این پردیس در رشته‌های مدیریت کسب و کار (MBA)، مهندسی فناوری اطلاعات (IT)، مهندسی ایمنی، بهداشت و محیط زیست (HSE)، مدیریت ساخت(CEM)، مهندسی صنایع – گرایش مدیریت مهندسی و آینده‌پژوهی(MTF) از طریق آزمون اختصاصی با بررسی سوابق آموزشی – پژوهشی و مصاحبه تخصصی در مقطع کارشناسی ارشد به صورت حضوری و آموزش الکترونیکی (مجازی) دانشجو می‌پذیرد. 

وی یادآور شد: با توجه به اینکه بخش قابل توجهی از متقاضیان تحصیل از کارشناسان، فعالان اقتصادی، مدیران و افراد خبره در صنایع، سازمان‌ها، نهادهای دولتی و خصوصی هستند، کلاس‌های حضوری در کیش به صورتی برنامه‌ریزی شده که در هر نیمسال تحصیلی در دوره‌های حضوری فقط ۵ بار حضور و برای دوره‌های مجازی ۳ بار حضور در کیش برنامه‌ریزی شده است. 

پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر برای نیم‌سال اول تحصیلی ۱۴۰۳-۱۴۰۲ دانشجو می‌پذیرد.

دکتر رفیعی خاطر نشان کرد: پردیس بین‌المللی کیش دانشگاه صنعتی امیرکبیر بستر و فرصت مناسبی را برای بهره‌برداری مدیران صنعتی و دولتی و کارشناسان شاغل، از آموزش و تحصیلات دانشگاهی فراهم آورده است. 

وی افزود: در صدد هستیم که با اخذ مجوزهای لازم شورای گسترش آموزش عالی، پذیرش دانشجوی جدید برای ترم مهر ماه سال تحصیلی جاری را  انجام دهیم. لذا با توجه در خواست‌های مکرر متقاضیان و سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف، تصمیم گرفته شد جهت ساماندهی و تسریع در فرایند ثبت‌نام (پس از اخذ مجوز نهایی) امکان پیش ثبت‌نام برای متقاضیان فراهم شود. 

انتهای پیام

منبع: https://www.isna.ir/news/1402042515752/%D9%BE%D8%B0%DB%8C%D8%B1%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%D8%AC%D9%88-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D8%B1%D8%AF%DB%8C%D8%B3-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%A7%D9%84%D9%85%D9%84%D9%84%DB%8C-%DA%A9%DB%8C%D8%B4-%D8%AF%D8%A7%D9%86%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D8%B1%DA%A9%D8%A8%DB%8C%D8%B1

به نقل از روابط عمومی دانشگاه صنعتی امیرکبیر، متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت پردیس بین‌المللی کیش به آدرس kish.aut.ac.ir مراجعه کنند.

  آغاز ثبت نام آزمون کارشناسان رسمی و مشاوران خانواده قوۀ قضائیه

رئیس پردیس بین‌المللی کیش افزود: این پردیس در بهمن ۱۳۹۷ با تعداد ۵۰ نفر دانشجو شروع به فعالیت کرد و در حال حاضر پس از گذشت چهارسال با وجود شرایط ناشی از بیماری کرونا، با داشتن حدود ۲۵۰ نفر دانشجوی فعال و بیش از ۲۵۰ دانش‌آموخته توانسته است به بخشی از اهداف خود دست پیدا کند. 

وی افزود: دانشگاه صنعتی امیرکبیر به عنوان مادر دانشگاه‌های صنعتی کشور در جهت گسترش آموزش عالی در مناطق آزاد و استفاده از ظرفیت‌های آن برای به اشتراک گذاشتن توانمندی‌های خود در عرصه بین‌المللی، ارتقای فعالیت‌های آموزشی، پژوهشی و افزایش مهارت‌های دانشجویان ایرانی و غیر ایرانی اقدام به تاسیس پردیس بین‌المللی کیش کرد؛ ارائه دوره‌های آموزشی رسمی در مقطع تحصیلات تکمیلی، برگزاری دوره‌های آموزشی تخصصی و کوتاه مدت از راهبردهای این پردیس است.