پرداخت ۳۰‌درصد از پاداش بازنشستگان۱۴۰۱ تا فردا

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش:

 

 

وی در خصوص توزیع شیر در مدارس، تصریح کرد: این امر، مورد تاکید رئیس جمهور محترم بود که دستورات ویژه‌ای داده‌اند؛ چون طرح چندین سال متوقف بود، نظام تولید شیر برای این حجم از تولید آمادگی نداشت. هم اکنون ۲۱ استان قرارداد صد در صدی با کارخانه‌ها بسته‌اند و فرآیند توزیع آغاز شده است.

 

۳۰‌درصد از پاداش بازنشستگان۱۴۰۱ تا فردا پرداخت خواهد شد.

 

سخنگوی وزارت آموزش و پرورش تاخیر در پاداش را بخاطر تامین منابع  بیان کرد و افزود: خوشبختانه همکاران ما در سازمان برنامه و بودجه رویکرد مثبتی نسبت به فرهنگیان دارند و با تلاش این عزیزان و پیگیری مجدد به محض تامین منابع باقی مانده پاداش پایان خدمت بازنشستگان عزیز واریز خواهد شد.

معاون توسعه مدیریت و منابع، رتبه بندی را یک مسیر در جریان دانست و افزود: معلمان تازه استخدام شده؛ فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان و … بنا بر شایستگی‌هایی که کسب کرده‌اند، در مسیر رتبه بندی قرار گرفته‌اند.

تمام اعتراضات بررسی شده و احکام جدیدشان نیز صادر شده است.

 

پرداخت ۳۰‌درصد از پاداش بازنشستگان۱۴۰۱ تا روز چهار شنبه * به گزارش خبرگزاري صدا وسيما؛ معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ضمن عذرخواهی از تاخیر در پرداخت  پاداش پایان خدمت بازنشستگان سال ۱۴۰۱، از پرداخت ۳۰ درصد پاداش تا روز چهارشنبه خبر داد و گفت:امید داریم بقیه پاداش نیز تا پایان سال ۱۴۰۲ پرداخت شود.

فرهادی ادامه داد: تا پایان آذرماه این استان‌ها، کامل به توزیع شیر در مدارس ابتدایی خواهند پرداخت و با توجه به اینکه باید این شیرها با پروتکل‌های خاص وزارت بهداشت و فرادما تهیه شوند و نیاز است پس از بسته بندی به مدت دو هفته در محيطی نگه داری شوند که قدری تاخیر به خاطر این مسایل بوده است.

  هیچ اختلالی در بیمه تکمیلی فرهنگیان رخ نداده است

منبع: https://www.iribnews.ir/fa/news/4079434/%D9%BE%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%DB%B3%DB%B0%E2%80%8C%D8%AF%D8%B1%D8%B5%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%A7%D8%AF%D8%A7%D8%B4-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D9%86%D8%B4%D8%B3%D8%AA%DA%AF%D8%A7%D9%86%DB%B1%DB%B4%DB%B0%DB%B1-%D8%AA%D8%A7-%D9%81%D8%B1%D8%AF%D8%A7