«پرستاران» در قاب شبکه دو سیما

به گزارش خبرگزاری صداوسیما به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سیما، این مجموعه درام، به کارگردانی کلی میکین، وینفرید جانگ، جردن کنینگ و کن گیروتی در سال ۲۰۲۰ ساخته شده و محصول کشور کاناداست.

«پرستاران» در قاب شبکه دو سیما

«پرستاران» در قاب شبکه دو سیما «پرستاران» در قاب شبکه دو سیما «پرستاران» در قاب شبکه دو سیما «پرستاران» در قاب شبکه دو سیما «پرستاران» در قاب شبکه دو سیما «پرستاران» در قاب شبکه دو سیما

منبع: https://www.iribnews.ir/fa/news/4113502/%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%82%D8%A7%D8%A8-%D8%B4%D8%A8%DA%A9%D9%87-%D8%AF%D9%88-%D8%B3%DB%8C%D9%85%D8%A7

این مجموعه، ماجرا‌های اشلی، گریس، وولف، کوئن و نازنین، پنج پرستار جوان بیمارستان سنت ماری را به تصویر می‌کشد، که همگی دلسوز، صبور و مهربان اند و در هر قسمت ماجرایی برای آن‌ها رخ می‌دهد که به عنوان یک انسان و یک پرستار مورد آزمایش قرار می‌گیرند، و هر بار در نهایت کار درست را انجام می‌دهند. آن‌ها در زندگی شخصی خود هم مشکلاتی دارند، اما به مرور و در روند مواجهه با بیماران مختلف، راه حل مشکلات خود را پیدا می‌کنند.

«پرستاران» هر شب ساعت ۲۱:۳۰ پخش و روز بعد ساعات ۰۰:۵۰ بامداد، ۱۰ صبح و ۱۶:۱۵ تکرار می شود.

در «پرستاران»، تیارا شکوبی (در نقش: گریس نایت)، ناتاشا کالیس (در نقش: اشلی)، جردن جانسون هیندز (در نقش: کوئن)، سندی سیدهو (در نقش نازنین) و دونالد مک کلین جونیور (در نقش: وولف) نقش آفرینی کرده اند.

  چین: ۲۰ سال اشغالگری آمریکا، عامل تشدید رنج و فقر افغان‌هاست